Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak? Mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak? Mindketten tudjuk, hogy nem jó már együtt, de a párom nem érti meg, hogy nem lehet helyrehozni a kapcsolatunkat, és mégis ezzel erőlködik.

Figyelt kérdés

Mindig ugyan azt mondja:

Sűrűn gondolkodik rajta, hogy jobb lenne már egyedül, vagy valaki mással. Én is ezt mondom, mert ez az igazság.

Erre azzal jön, hogy helyre lehet ezt még hozni, és ne dobjuk el ezt a 6 évet.

Többször próbálkoztunk már a helyre hozással de nem sikerült.

Hogy magyarázzam el neki, hogy semmi értelme?

Már nem bírom tovább.


2010. jún. 17. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ki a végszót, ennyi. Légy határozott. Mit tehet? Megpróbál elfelejteni. Ha lehet, akkor szakítás után egy ideig ne érintkezz vele.
2010. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
egyáltalán mi a problémátok?
2010. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az én problémáimból egy pár:

Akármit mondok neki nem figyel, vagy nem képes megjegyezni.Ha kérdez valamit akkor sem figyel a válaszra.Pl.: Ha a munkám miatt el kell utaznom pár napra, akkor előtte legalább háromszor elmondom neki, hogy el kell utaznom. Amikor elköszönnék tőle utazás előtt, akkor megsértődik, hogy erről ő miért nem tudott.


Régen még csak ritkán kezdett el hisztizni, amit megértettem, mert a nők néha ugye hisztiznek.

Most 1 napig nyavalyog, mert megcsípi egy szúnyog.


Azt mondja, hogy sosem megyünk sehova, de mikor szervezek valami közös programot, akkor már nincs kedve hozzá.


4 éve hallgatom, hogy fogyókúrázik, ezalatt felszedett 14 kilót, amitől persze állandóan rossz kedve van.Mondtam neki, hogy mennyünk együtt futni, mert az segít. 1 hétig tartott, azóta csak a kifogásokat hallgatom, és persze azt, hogy már megint miért nem sikerült fogyni.

2010. jún. 17. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd ki a végszót, mert ha nem, és együtt maradtok egy rossz kapcsolatban, eltelik még 6 év az életedből, szenvedéssel.
2010. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a tipikusan durva női felfogás esete :O Szerintem tegyél egy olyan próbát, hogy az eddigieknél sokkal nyomatékosabban megbeszéled vele. Miért ne? Hátha. Ha már úgyis a szakításon gondolkodsz, ez nem árthat. Ha nem javul semmi, akkor szakíts :)
2010. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én voltam már ilyen helyzetben ! Nem érdemes, sőt nem szabad tovább húzni ! tudom sok az a 6 év, sok minden összeköt, de magadtól és tőle is csak az időt rabolod ezt csúnya így leírni , de ez van !

Ültesd le és mond el neki, hogy vége , ha már ezt akarod persze ! nem fogja elsőre megérteni, mert keresni fog és meg fog örjíteni, de ha tényleg nem bírod már akkor végig kell csinálnod ! nem szabad hagynod neki egy kis kapaszkodót sem, mert ilyenkor mindegy fiú vagy lány, még azt is annak veszi, ha hív és felveszed a telefont ! egy jó ideig minden kapcsolatot szakíts meg vele ! aztán majd az idő megoldja és még lehettek barátok !

Sok sikert , kívánom, hogy jól dönts !

2010. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.


Én is ezen a véleményen voltam, mint amiket írtatok, de kellett egy kis megerősítés, és biztatás.Szakítottam vele, bár majd csak holnap költözik el, de már így is megkönnyebbültem.


Köszönöm mindenkinek.

2010. jún. 25. 11:49
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Látszik, hogy csajból vagy...az egyenes úton nem gondolkodtál még? Mindig csak a kibúvókat keresed?


"Nem megy, kész FELEJTS EL, HAGYJ BÉKÉN, KOPJ LE"


ez nem jó? mindig csak a kétértelmű szarok a jók? nem mered megmondani neki, hogy átvágtad, és nem kell már neked? ennyit érsz

2010. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó,nem csaj
2010. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, hat ha a kover...amugy, kedves kerezo, egy normalis no nem hisztizik, en speciel mergelodok, nem hisztizek, ha valami van, ugyanis, nekunk is vannak problemaink, nem az a egfobb gondunk, hogy jajj, letort a kormom!!!
2012. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!