Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok elég jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó a barátomnak?

Figyelt kérdés
Egyszer beszélgetés közben a barátom felhozta egy régi exét, akivel a gimiben voltak együtt. Már azóta eltelt 10 év. a lány szakított, és a barátom azt mondja bánja, hogy legalább nem dugta meg. Én sose leszek olyan jó, mint az a nő. Ugyanis hallottam róla, hogy egy másik pasit is, aki már el is jegyezte, otthagyta, és a pasi bele volt betegedve. Értem a kutya se betegedne meg, ha otthagynék valakit se lenne fontos. Most pedig ez a nő már azóta házas egy másik férfival.
2019. szept. 9. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem a te sarad. Mindenkinek van egy nagy szerelme. Neki nem te vagy, csak akkor tudnám, mi a faroknak van veled. Ja, a punci kell neki. Értem.
2019. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Csávódnak le kellett volna zárnia az egészet...


Én megmondtam volna, hogy akkor keresd fel és pótold be, ha ennyire nem vagyok jó neked.

2019. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi a szarért vagy együtt ekkora taplóval?
2019. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy tapló a párod,én otthagynám a fenébe.

Neked meg egy kicsivel több önbizalmat,ne degradáld le magad.Mindenki megfelel a maga valóságában.

2019. szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy egyes nők miket képesek elviselni a párjuktól.
2019. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok kifogtál egy full kretént.
2019. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy így érez, hanem hogy elmondja. Minek? Nem a haverja vagy.
2019. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy te sose leszel olyan jó, mint az a nő, vagy csak te gondolod? Nem mindegy, az meg, hogy elhagyta azokat a pasikat, nyilván megviselte őket; ebből nem kellene magadra nézvést következtetést levonni. Bunkó, hogy azt mondta legalább megdugta volna, de nem mindegy miről beszélgettetek. Egy kicsit önbizalom hiányosnak tűnsz, dolgozz rajta! A barátodnak pedig elég vagy, mert veled van.
2019. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!