Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-13-14 éveseknek. : Ti elmondtátok szüleiteknek hogy van barátotok?

Figyelt kérdés
És úgy hogy szüleitek még csak nem is sejtették hogy van pasitok?
2010. júl. 14. 19:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
én simán elmondtam, hogy randim van egy csajjal, sziasztok! 15F
2010. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod, ők is voltak fiatalok.:)
2010. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy " Ha van vagy volt barát/barátnőtök.
2010. júl. 14. 19:58
 4/27 anonim ***** válasza:
Én elmondtam, kicsit meglepődtek, de elfogadták a dolgot.
2010. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen elmondtam anyumnak,de kicsit ciki sztem elöttük,mert anyu is jót kacarászott rajta:s
2010. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

én nem mondtam el, mikor elmentem mindíg azt mondtam hogy a barátnőmnél leszek.

csak akkor tudták meg, mikor bemutattam nekik, mert itt aludt.

17/L

2010. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

én nem rögtön , de elmondtam. amikor ugyvolt h egy rendezvényen találkozunk. de aztán részeg lett, szóval nem tudtunk...fölösleges volt elmondanom anyámnak.

apám előbb tud meg mindent, neki szivesen beszélek ilyen dolgokról.

és most már az egész családom tudja, jobb h elmondtam. engedékenyebbek lettek egy kicsit.

első barátom, én 14 éves lány ő 17 éves srác.:)

2010. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen az első barátommal mikor elkezdtem találkozgatni, arról nem szóltam nekik, nem tudtam mit mondjak és hogy viszonyulnának hozzá, de egyszer megláttak minket kettesben (akkor még nem jártunk) és nagyon ki voltak akadva, jobb elmondani az ilyet... Most 15 vagyok, a mostani barátomról nem mondtam el, hogy járunk csak hogy sokat találkozgatunk és szépen fokozatosan mondtam el mi van.
2010. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Én általában úgy szoktam elmondani h célozgatok.. h aranyos ez a fiú.. és normális. és jól is néz ki. meg ha kimegyek akkor vele megyek ki. és akkor megszokták kérdezni h több is van-e...? és mindig válaszolok.;)
2010. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

elmondtam ja :D anyám csak megkérdezte mi a neve, és hogy helyes-e, mindig csak ezt kérdezi. szerencsére azt többnyire elfelejti megkérdezni, hogy hány éves. mostani barátommal is csak 2-3 hónap után jutott eszébe megkérdezni tőlem, hogy hány éves.. de amúgy ő nem csinál nagy dolgot belőle.

15/L

2010. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!