Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom két napja nem keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom két napja nem keres, semmi előjele nem volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utoljára péntek reggel beszéltünk, előtte együtt aludtunk két nap. Nem volt semmi baj. 3 hónapja vagyunk együtt. Péntek reggel írt, hogy mennek ki vidékre a nagyszülei házát újítják. Általában ki szokott magához oda hívni de most nem tette és nem is keres. Tudom, hogy vannak helyek ahol van térereje. Péntek este küldtem neki egy képet arra reagált de azóta semmi. Nagyon hiányzik, és ideges is vagyok de nem kerestem. Nem büszkeség miatt csak úgy vagyok vele ő ment el, neki kellene írnia vagy hívni, hogy mi újság. Nem szokott ilyet csinálni ha ott van kint vidéken akkor is ír este vagy másnap reggel, napokra még soha nem tűnt el. ☹️
2019. szept. 15. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha hagynád dolgozni, lehet h haladna is. Minek aggódni?
2019. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Végre levegőhöz jutott.

Na de írhatsz neki Te is,hogy haladnak stb...Már ha ez már párkapcsolat,akkor az ember nem számolgat ki jön,kinek kel írnia.

2019. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy sokat dolgoznak. Beakarják fejezni. Este már csak egy kis beszélgetés fürdés s alvás.. Majd ha végeznek ír.
2019. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, lehet csak elütötte a busz.

De persze lehet, hogy Piroska.

2019. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Rockarc ***** válasza:
67%

Szerintem meg neked van igazad. Ha akarna barmikor tudna 5 percet szanni rad. Mert itt alapesetben nemcsak te hianyzol neki, hanem o is neked. Valamiert egyoldalunak erzem ezt, es nem is igazan van mit tenni. Raadasul ez nem vetit elore semmi jot, barmikor megismetlodhet. Ezek szerint megsem o volt az igazi.


43F

2019. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Várd ki a végét,hogy ha hazajön mivel magyarázza.

Lehet,hogy nem volt ideje,vagy ahogy irod térerő.

2019. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Végül hívott. Állítólag meg sem álltak ki főztek 50 liter pálinkát, kerítést csináltak stb és nem is volt töltőjd de nem egyedül volt hanem a Nagybátyjáékkal.
2019. szept. 15. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
50 liter pálinka? Nem jó jel. Aki pálinkát főz alkoholista vagy az lesz:)
2019. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
El adják 😀
2019. szept. 15. 13:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Látod... Máskor légy kicsit türelmesebb!
2019. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!