Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a párotok azt mondja úgymond csak viccből egy nőre, hogy szívesen "lefeküdne vele"?

Figyelt kérdés

Csak obszcénebben. Konkrétan egy lagziban voltunk, ott látta ezt a csajt. Volt a combján valami "szexi" tetkó, másnap nekem mondja, hogy csináltathatnék én is ilyet.

Aztán mint utólag kiderült, olyat is mondott erről a csajról, hogy a feje nem jön be neki, de jó a feneke, hátulról szívesen meg...


2019. szept. 16. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
nem látunk bele a pasik fejébe, de ez sztem normális. Csak szegenykem nem annyira intelligens, hogy el tudja rakni ezt a dolgot megfelelően magában, se nem tisztel téged
2019. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Annyira mégsem lehetett csúnya arca, ha ennyire mély nyomot hagyott a pasidban, hogy bar jobban hasonlítanál rá (tetkó), jó a teste, és nagyon szeretné megszexuálni. :D
2019. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Régebben a nők az ilyen surmó párjuknak egy jó nagy tarkóra csapást adtak, te is gyakorolhatnád, mert hatékony. Amúgy ezt a habitust észre lehet venni egy férfin már ismerkedéskor is, nem csak párkapcsolatban vagy házasságban, érdemes ezeket a részleteket jobban tanulmányozni.
2019. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%

Ha te azt mondod kérdező, hogy ugyan ebben a párkapcsolatban nem néztél meg egy férfit sem, akkor hazudsz!

Ha az bánt, hogy kimondja azt amit te meg gondolsz, semmi nincs benne.

Néha kimondjuk amit gondolunk, és az írásodból az jött le, hogy nem neked mondta.

2019. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Tudod még hány csajról gondolja ezt a pasid, hogy jól megdugná? Na ne is akard tudni mert bedurcáznál.


Pasiból van mit vártál? Ha nem lettél volna ott simán felszedte volna a csajt egy körre.

2019. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

"Régebben a nők az ilyen surmó párjuknak egy jó nagy tarkóra csapást adtak, te is gyakorolhatnád, mert hatékony."


Az erőszak a megoldás, persze

2019. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Meglepnek a válaszok. Való igaz, hogy egy férfi nap mint nap lát olyan nőket, akiket nem rugdosna ki az ágyából, ha úgy lenne. Ha valaki párkapcsolatban él és van kellő intelligenciája, akkor ilyeneket nem mond. A párjának végképp nem, de én például a férfitársaimnak sem mondanék. Ki kell nőni a kamaszkorból. Az őszinteség pedig nem egyenlő azzal, hogy az ember gondolkodás nélkül kimond mindent, ami az eszébe jut - még mielőtt valaki az őszinteséggel jönne.
2019. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

4es: te is azt hiszed, hogy egy normális nő az egy férfi, azaz minden férfinak akit minimálisan megnéz, már v-be is rakja a combjait. Érdekelnének olyan képzések, ahol ezt a surmó mentalitást tanítják, akkor is, ha otthoni nevelésnek része ez.

6os: a verbális és érzelmi erőszakról is érdemes olvasni, a 21. században vagyunk. De nem szükséges ezekről neked olvasnod, ha érdektelen vagy lusta vagy, ez is 21. századi jellemzője az embereknek.

2019. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

1-esnek igaza van.


Sok nőben és sok férfiban is megfordul ez ha lát egy vonzó személyt, hogy jól néz ki lefeküdne vele, de ha szereti és tiszteli a társát ez csak egy gondolat.


De a lényeg amit az 1-es is írt, hogy ezt az emberek magukban tartják.

2019. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Jah igen nem nekem mondta, hanem a családja előtt, amikor nézték vissza az esküvős képeket (ugyanis a nővére ment férjhez) én meg nem voltam ott.

Nem az a gond, hogy ilyeneket gondol, tudom, sőt mondok jobbat én is gondolok ilyeneket, de nem mondom ki főleg nem a család előtt.

Szerintem ezzel engem aláz meg mások előtt.

2019. szept. 16. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!