Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezek a beszólás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezek a beszólások után valahogy "kiszerettem" belőle?

Figyelt kérdés
Hogy régen nem volt annyira szép, az évek alatt szépült meg, nem volt túl jó alakja, ízlése. De az évek alatt megszépült és tökéletes lett? Ez engem nagyon bánt, csak azért. Azt mondta nem voltam túl szép mikor összejött velem, nem is mindig öltözködtem jól és a hajam borzalmas volt és még azt is mondta, hogy buta voltam kissé.
2019. szept. 11. 15:04
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdés egyik fele lemaradt, bocsi. Az az volt,hogy te mondanál-e ilyet a feleségednek?
2019. szept. 11. 15:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy erre házasság után jön rá valaki, hogy kiszeretett az élettársábólxD Elég életszerūtlen leírás, komolyan az egész kapcsolat alatt fel se tūnt semmi, aztán te is házasság után problémázol ilyesmin....
2019. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj,hogy ezt mondta és nem a forditottját.
2019. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, most is buta vagy, nem is kicsit, különben fel se tetted volna a kérdést, mert nem hagynád, hogy a törékeny kis egód befolyásolja az érzelmeidet.
2019. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, hogy fel lett sorolva a fejlődésed? Ez miért gáz?
2019. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tökjó dicséret 😃
2019. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!