Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 60kg-os 170cm magas férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 60kg-os 170cm magas férfi is lehet vonzó egy nő számára? Ja szemüvegem is van.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 01:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
hogyne lehetne.
2010. júl. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

miért ne?

a 60 kilóval van bajod? ne törődj vele én 71.5 kiló vagyok. bár nme látszik. nehéz csontozatokat örököltem. js és nekem is van szemüvegem. nem nagy cucc.

L/18

2010. júl. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Mindenképp lehetne :D De kép melléklettel egyszerűbb lenne xD
2010. júl. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%

Alacsony az a 170 cm, de nem reménytelen, ha nagyon jóképű, van pénze, stílusa és jó fellépése.

60 kiló is kevéske, de ha izmos, nem vézna akkor jó.

Fontos, hogy nagyon jóképű legyen!

Szemüveg helyett meg kontaktlencsét hordj, vagy műttesd meg a szemedet.


21/L

2010. júl. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
te nagyon jó nő lehetsz ilyen elvárásokkal
2010. júl. 15. 02:05
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
30 évesen majd csökkennek az elvárásai :)
2010. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%

02:01 vagyok


Elég jó nőnek tartanak, modellkedek is hobbi szinten, buta se vagyok, egyetemre járok, de nem ezért nagyok az elvárásaim.

Sőt, azt mondom, hogy nem is nagyok az elvárásaim, mert a férfiak nagy része 175 cm feletti magasságú, sok az igányes, sportos köztük, aki dolgozik, karriert épít, annak pénze is van és kis szerencsével egy kedves társat is lehet találni köztük :P

Ne irigykedj a szerencsésebb férfiakra, hanem tenni kell azért, hogy olyan legyél, akin van mit szeretni. 170 cm-ből is lehet építkezni, ha igényes vagy magadra, gyúrsz, jó a dumád, keresel pénzt és azt nem is sajnálod a barátnődre, legfeljebb nem "fullos" nőd lesz, de valakit te is találhatsz.

2010. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, ez megint ostoba kérdés. Miért ne lehetne vonzó? Nők közt is mennyi szép szemüveges van már. A 170 meg pont még bennevan az átlagosban. Hmm hát előzőnek írnám, hogy én 173 centi körül vagyok és volt ún. fullos nőm. Úgy beszélsz mintha 185 centi alatt lenni annyira gáz lenne, hogy a szebb nők szóba sem állnak a férfiemberrel. Ez kb. olyan mintha: nem dinnyenagyságú a melled, úúú menjél már, akkor nem is vagy nő. :D


22f

2010. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
12%

09:37-nak válasz


nem a dinnye nagyságú mellekről van szó, hanem hogy szép melleim vannak, nem dinnyék, hanem jó formájúak, állnak rendesen, közepes méretűek és kemények :P


173 nem egy nagy magasság, egy nő szereti érezni, hogy férfi van mellette, erre pedig a magas, izmos férfi a legalkalmasabb

lehet ez ellen tiltakozi, de ez akkor is így van, egy magas jóképű vonzóbb, mint egy alacsony csúnya, szemüveges

egy szép arcú lány vonzóbb, mint egy csúnya

egy gazdag férfi vonzóbb, mint egy szegény

ezek olyan dolgok, amik adottak, már évezredek óta ez alapján választunk párt magunknak, nem kell hitegetni a pasikat, hogy ezek nem számítanak, mert igenis számítanak és jobb reálisan látni a dolgokat, mint később csalódni


persze a kevésbé szerencsések is találhatnak párt, de nehezebb lesz

2010. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

ja, és az átlag 175 körül van, tehát a 170 átlag alatti


egy nőnek meg a 185 cm körüli jobban tetszik, mint egy 170 centis

állíts egymás mellé két ilyen férfit és meglátod miért :P

2010. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!