Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretheti még, vagy ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti még, vagy ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyáron megismerkedtem egy lánnyal, igaz ismerem már régebb óta, a sztorit rövidre veszem minél jobban ahogy tudom.

Nos, mikor találkoztam vele, és beszéltünk kérdeztem hogy de neked van barátod nem? Erre ő, hát van, de már nem jó és szakítani akár stb... Aznap este volt csók, de nem feküdtünk le. Aztán úgy alakult hogy összejöttünk, és a pasijával elvileg szakított, felhívta és írt neki. 1000kmre volt tőle. Viszont eltelt egy hónap, és nem mondta még el a volt exének hogy mi a szitu, hogy megismert engem, mert azzal a dumával jön hogy ez még korai...

A minap mindennap ebből volt köztünk a vita, mert egyszerűen nem hajlandó elmondani neki, az indok az, hogy nem akarja megbántani meg jobban összetörni, a hab a tortán hogy mikor beszéltünk, én elmondtam neki, hogy ha nem szeretek valakit, akkor nem érdekel hogy megbántom vagy sem, előbb utóbb úgyis ki kell derüljön. Beszélgetésünk során, el hangzott a szájából, hogy szereti de nem szerelemből, hanem úgy mint egy barátot mint egy más embert, ekkor fogtam magam felkeltem és otthagytam, mert ez rettentő rosszul esett. Van egy olyan érzésem, hogy nem múltak el az érzései és nem vesz engem annyira komolyan hogy közölje a gyerekkel a helyzetet, az is lehet nem is szakítottak... Fogalmam sincs.

A barátnőm külföldön él, meg ez a gyerek is, szinte egy helyen, vagyis közel egymáshoz. Én Magyarországon, nem tudom mit csinál, nem tudom hogy miért titkolja.

Úgy volt hogy jövök hozzá, erre előtte egy nappal benyögte, hogy nem lenne jó ha mennék mégsem, mert nem akar vitát stb stb...

Össze is vesztünk, de fogtam magam és kijöttem hozzá hogy beszéljünk, megmondtam, hogy vagy elmondja a gyereknek hogy mizu, vagy hagyjuk egymást, ugyanis nem értem mire kell várni.

5 évet voltak együtt, van egy közös gyerek, 4 éves, azzal jön hogy a gyerek miatt kell jóba lenniük, de ez számomra érthetetlen, mert ha csak ezen múlik minden, el kell fogadja azt az exe hogy megismert engem. De egyszerűen nem akarja neki megmondani. Össze vagyok zavarodva, ti mit tennétek a helyemben? Lehet csak felültetett engem elég szépen? Szerintem nincs mire várni, ha olyan komoly szándék vezérelné, megtenné a lépést. Mi a lehető legjobb döntés ebben a dologban? Én elfogadtam őt is meg a fiát is, szeretem nagyon, de ez így nekem ne megy, és úgy érzem akármennyire fáj, ki kell mondanom hogy hagyjuk egymást, ugyanis akármit csinálok nem akarja neki elmondani, és vállalni. Kettős játékot akart játszani, vagy ő maga sem tudja? Itt ahol laknak itt van az exe pár cucca, amit nem vitt még el, olyan címszóval hogy a barátnőm mondta neki akkor viszi el mikor akarja, ez is mi? Ti mit csinálnátok? Köszi a válaszokat előre is..


2019. szept. 20. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a helyzet - szerintem - hogy egy se veled-se nélküled kapcsolatban van a volt(?) palijával. Nem működik, de mégis csak 5 év, meg egy gyerek.

Te meg messze vagy új vagy, friss. Valahol a csa tovább is lépne, de visszahúzza a palihoz a szíve. De egyikőtöket sem akar megbántani. Nyilván ez a legrosszabb, amit tehet, hogy hülyének néz mindenkit és azzal magyarázza be (akár magának is és szentül hiszem, hogy ő ezt így el is hiszi), hogy de ő senkit nem akar bántani és a jó szándék vezérli.

Voltam egy hasonló szituban, ott a csikicsukizó a férfi volt és az ex barátnője és köztem ingázott. Szerintem te se lepődsz meg, ha mondom, hogy a nap végén a fejére borult a tákolmánya, be esett két szék közt a pad alá.

Szerintem neked sem kell ez, ha ő ilyen döntésképtelen, akkor hagyd a nyomorában fetrengeni, de te ne menj ebben tönkre.


N/31

2019. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem tudja hogy mit akar.Az is lehet hogy fél a valtozastol megszokta a biztosat és nehezen valtoztat.
2019. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!