Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe miatt nem kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe miatt nem kívánom a párom?!

Figyelt kérdés

Számomra es mások számára is nagyon undorító exe van a páromnak.

Az elején próbáltam benne a jót keresni, de nagyon visszataszítónak tartom külsőre és belsőre is egyaránt.

Páromat is kérdeztem mar mit látott benne, de nem tud ra válaszolni.

Nem ertem hogy tudott vele lefeküdni stb.

Es ezert amikor hozzam közeledik sokszor látom magam előtt a nőt es undor kap el.

Sajnos nem tudom elfelejteni vagy túl tenni magam rajta, mert van egy gyerekük. Állítólag a gyerek miatt maradt vele, de én ezt hülyeségnek tartom.

Tehat úgymond mindig az életünk része lesz.


2019. szept. 23. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Te beteg vagy. Nem tudom, hány éves vagy, de nagy eséllyel nem fogsz olyan pasit/nőt találni, akinek ne lenne exe.

A saját magad dolgát nehezíted azzal, hogy gyerek is van, így az ex tényleg az életetek része marad, amíg együtt vagytok.


Szóval vagy dobbantasz, és keresel mást, vagy elfogadod, és megpróbálsz ezzel a ténnyel együtt élni.


Egyébként hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Te nő/férfi vagy?

2019. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy beteg, nagyon is természetes amit érzel. Azzal, hogy a párod egy igénytelen, alpári nővel volt együtt, sőt gyereket is csinált neki, ő is igénytelenné vált. Normális ember nem fekszik össze ilyenekkel.

Ne erőltesd ezt a kapcsolatot, bármennyire is szerelmes vagy. Ez az érzés sose fog elmúlni, hacsak nem adod fel az összes elvedet és ereszkedsz mélyen a szinted alá.

2019. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!