Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha azt látnátok, hogy sétál előttetek egy pár, a nő telepakolva bevásárlószatyrokkal, öblitő, sör, kóla stb, alig bir menni, közben a csávója viszi pórázon a pincsikutyát?

Figyelt kérdés
Ismertek hasonló párokat?
2019. szept. 23. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

A nőnek van szája. Tud szólni a párjának, ha cserélni akar.


Innentől kezdve mi köze másnak hozzá? Elárulom, hogy semmi.

2019. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Lehet szimplán valami egészségügyi oka van, pl nekem sérvműtét után 6 hétig nem lehetett 5 kilónál többet emelni, az elején még ennyit sem... Szóval én egyből ilyesmire gondolnék
2019. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Az ő dolguk.
2019. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk arra gondolnék, hogy a férfinak valószínűleg fáj valamije vagy van valami testi baja ami miatt nem emelhet. Páromnak csípődött már be párszor úgy a dereka, hogy ha akarta volna se tudott volna emelni bármit is, menni alig tudott. Nem érdekelt, hogy szarul néz ki cipeltem én a cuccokat, mégis mit csináljunk kínozzam őt vele miközben amúgy is baromira fáj neki?
2019. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én dolgom,hogy szoljak bármit is.Ők tudják,hogy miért van ez.Lehet a pasit éppen pár nappal ezelőtt műtötték valamivel és nem szabad emeljen.
2019. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem, semmi baja nem volt.
2019. szept. 23. 17:05
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

#6 - Honnan a zsákomból tudod eldönteni egy előtted sétáló párról, hogy a férfit műtötték vagy sem.


Avagy te vagy a nő, aki cipekedett és sértve érzed magad, de annyi eszed nincs, hogy kinyisd a szád...

2019. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha a férfinek nincs semmi baja,akkor nyugodtan vihetné a csomagokat.
2019. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy semmi baja nem volt? Nyilván sehonnan... Hacsak nem te vagy a nő, de hát akkor meg te választottad...
2019. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Cigányoknál szoktam ilyet látni.


De magyaroknál is van rá példa azért.

Sajnos én is voltam így és az akkori "páromnak" semmi baja sem volt, csak simán egy....

2019. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!