Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha azt látnátok, hogy sétál előttetek egy pár, a nő telepakolva bevásárlószatyrokkal, öblitő, sör, kóla stb, alig bir menni, közben a csávója viszi pórázon a pincsikutyát?

Figyelt kérdés
Ismertek hasonló párokat?
2019. szept. 23. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ezerszer vitte már a szatyromat az uram, néha meg cipekedtem én. Nincs erre semmilyen szabály.

Szerintem jól megvagyunk így, felesleges ebbe beleszólnia bárkinek is. Van szám, szólok ha nem tetszik valami.

2019. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Apámat pár hete műtötték, utána nem emelhetett semmi nehezet. Anyámmal mentünk érte a kórházba, a hazamenetel úgy nézett ki, hogy apám nagy vidáman lépkedett előttünk 2-3 méterrel (nem volt nagy műtét és alig várta, hogy hazaérjen), mi meg mögötte anyámmal cipeltük a csomagjait. Külső nézőpontból biztosan úgy tűnhetett, hogy apám egy büdös paraszt, amiért szegény feleségével és lányával cipelteti a cuccát, mert még csak kötés sem volt rajta látható helyen, nem bicegett, nem sántított, tökéletesen egészséges ember benyomását keltette.
2019. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

Lesz**arom. Ha annyi esze van..


De ma már nem is csodálkoznék azon ha a pasi el sem bírná, néhánynak olyan lábai vannak mint 2 őzikének

2019. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Jó páros, az biztos. Mintapáros.

Ha a nő nem veszi/vette észre, hogy hova is került, akkor nincs mit mondani.

Egy kivétel létezhet:

Ha a hapsinak van valami eü.-baja.

2019. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván a már leírtakra gondolnék.

Ha magamat veszem alapul, akkor meg azt, hogy a nő akarta. Én szeretek cipekedni, már régóta magamra számíthatok a legjobban és ebből akkor sem engedtem amikor párom lett. Mondjuk ő is ugyanúgy viszi a cuccokat, de ha úgy van, én viszem a többet. Nyilván ő el akarja venni, én meg nem adom. Na most kívülről ez szintén úgy tűnhet, hogy egy paraszt, pedig nem.

2019. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem minket láttál? 😁😁

Sétával egybekötjük hétvégente a vásárlást és néha inkább a szatyrokat választom mint a kutyát. A szatyor nem rántgat és nem cikázik a lábam alatt 😂 És nem kakil,amit utána fel kell szedni 😊

Egyébként nehéz eldönteni,hogy a férfi bunkó vagy valami baja van ami miatt nem emelhet vagy esetleg ők is úgy voltak,ahogy néha mi 😀

Nálunk nem rendszeres,hogy én cipekedek,mert a párom állandóan minden nehezet elvesz tőlem,neki gáz ha én cipekedek.Pont emiatt,hogy mit gondolnak az emberek.

2019. szept. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam vinni a cuccokat, ha úgy van.

Nem kell ehhez nagy dolgokra gondolni, pl nemrég páromnak kihúzták a bölcsességfogát, hazafele beugrottunk pár holmiért a boltba, na ilyenkor nyilván nem ő fog súlyokat emelgetni, 10 perccel a húzás után...

De amúgy is sokszor én hurcolom a dolgokat, neki rossz az egyensúlya, plusz nekem is kényelmesebb, ha ő elrajtol cuccok nélkül, és elindítja a kocsit, télen kapcsol fűtést, nyáron kapcsol klímát, kiáll a parkolóhelyről, mit tudom én, és nekem már csak be kell ömleszteni a szakrét aztán behuppanni az ülésre... ez nekem jobban megéri, mint hogy egy zsugor vízzel kevesebbet kelljen vinnem, nem vagyok teljesen puding. :D

Bónusz: az Aldiban a pénztárosok olyan tempóval szórják a kassza végén az árut, hogy örülök, ha sikerül bezsákolnom és magamraszerelnem, amíg a párom fizet. Mire lenne jó, ha még fizetés után ő állna neki összeszedegetni a cuccokat? Ha meg már egyszer magamra barkácsoltam a holmikat, akkor ne álljunk már neki velük zsonglőrködni, akkor inkább ő menjen a kocsihoz (lsd feljebb).

¯\_(ツ)_/¯

2019. szept. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt,hogy magaddal foglalkozz!
2021. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!