Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnom kell, hogy ez vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnom kell, hogy ez vajon tényleg nem normális és elegendő?

Figyelt kérdés

15 éves kapcsolat. 7 éves házasság. Van egy 12 éves lányunk.

A férjem néha mintha elfelejtené,hogy létezünk. Soha nem mondja, hogy szeret. A munkát,a vállalkozását mindenek elé helyezi. Nem jön el soha egy strandra, vagy egy játszótérre. Nem puszil meg az utcán. Nem mondja a lányának,hogy ügyes,vagy szép lenne. Esténként 10-20 perc mesélés a melóról és ennyi. Nem jó vele kimozdulni, míg be nem rúgik teljesen nem tud feloldódni. Nem kísér el soha sehová, így járok-kelek, mint egy szingli,vagy egy egyedülálló anya,ha velem van a lányunk.

A nyáron egyetlen hétköznap sem maradt itthon. Havi 1 szombat, meg a vasárnapok. De akkor szüttyög kint, kertészkedik, de zömében a céges papírokat rendezgeti és számol, ami a munkájához egyebként elengedhetetlen.

Ezek alapján ugye jól érzem, hogy tökéletesen el lenne nélkülünk?


2019. szept. 23. 19:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Drága savlekötő. Senkim sincs. És meg mondom őszintén, hogy rohadtul távolinak érzem,hogy valaha egy pasihoz közelítsek.

Eléggé pofára vagyok én ejtve. Èvek óta küzdök, hogy szeressen,de nem tud. Nem mondom,hogy nem lesz később férfi az életben. De ez így akkor sem elegendő 36 évesen.

2019. szept. 23. 20:17
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanebben a helyzetben voltam én is.20 évig én is a nyakára jártam..Ma már eljutottam a közönyig.Nem érdekel mit csinál.
2019. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem normális, nem elegendö, de egyáltalán nem biztos, hogy nélkületek is ellenne. (Bocsi, de nem irtál a szexröl. Mi van azzal?) (Priviben is irhatod ha jobbnak látod.) Azért kiprobálhatnád, hogy lányoddal és nélküle is csinálnál jo kis prgramokat. Olyan hosszuakat amiket azért biztosan észrevesz és hiányolna benneteket. (Hosszabb rokonlátogatás, esetleg többnapos kirándulás, néhány nap "nyaralás" stb.) A lényeg, hogy hagyd/hagyjátok szépen magára. Ha kifogásolja, akkor mondd csak neki, hogy neked/nektek kell ez. Ha nem hajlando veletek lenni akkor nélküle!
2019. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

A szex az akkor működik, ha én akarom. Ő magától el tudja felejteni. De én újabban nem akarom. Nem vagyok képes így, hogy ennyire közönyös. Ha én bedobom magam akkor jó vele.

Sokat bolyongunk a lányommal. Voltunk idén 3x is magunk. Hol a barátnőmnél. 3 napot, Budapesten 5 napot, tavaly anyával és mi ketten menünk Bulgáriába,mert ő nem tudott ( akart) időt szakítani rá.

2019. szept. 23. 21:26
 15/27 anonim ***** válasza:
83%
Nővéreméknel ugyanez volt,aztán belefáradt el vált.Akkor már kellett volna a gyerek is ő is,de akkor se változott meg az a pots, akkor is piált,sose kérdezte meg a gyereket milyen napod volt semmi.De ő akarta vissza a családot.Ezeknek csak látszatra kell család sajnos .
2019. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Így tényleg nincs sok értelme együtt. Tényleg jól elvan nélkületek. Még fiatal vagy, a gyerek meg nagyobbacska, simán találhatsz még szerető férfit, aki nem savanyú uborkaként akarja élni az életét!
2019. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%

Nyugodtan beadhatod a válási papírokat. Az ilyen úgy sem fog megváltozni. Érzelmi intelligenciája zéró, nulla. Ezt örökölte, hála papának.

Kutyából nem lesz szalonna, még ha a fejeden állva pörögsz meztelen, akkor sem. Engedd el, majd esetleg mást "boldogít", de sanda gyanúm szerint el lesz ez magában is.

2019. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Tényleg nem savazni akarom, de tök őszintén ilyen.

Pedig olyan sokáig reménykedtem, hogy a szerelmem, a jó kedvem, a lányunk majd normálisabbá, szeretőbbé teszi. De jégből van.

2019. szept. 23. 22:22
 19/27 anonim ***** válasza:
31%
Nem akkor változott meg esetleg drasztikusabban, mikor megszületett a kislányotok? Lehet, nárcisztikus a drága, a kis egojának fáj, h kiesett a kosárból, és most szépen büntet alattomban. A munkájában tudja hizlalni az egoját, veled már nem. A szex is csak akkor van, ha bedobod magad, magyarul hizlalod a pici egocskáját. Hagyd el, de qurva gyorsan, bár sztem nem tudsz úgy sem olyan könnyen megszabadulni tőle, mert a birtokaként jogot formál rád. Ha boldoggá nem is tesz, de van kit kínozni. Neki ez jó móka. Amíg szenvedsz, azt érezteted, h fontos ember. Gondold el ezt csak át egy picit. Lehet nem is tudod kivel élsz...
2019. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Nem gonosz vagy zsarnokoskodó ő, hanem belekényelmesedett az ajnározásba. Meg egy érzelmi analfabéta.

Mostanába vegetál ennyire, mióta én kezdek kiábrándulni. Látom a környezetemben, hogy olyan kis butuska, nem szép nőket imád a férjük. Tiszteli és óvja őket. Én meg olyan magányos vagyok,mint a kisujjam.

2019. szept. 23. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!