Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Mi a véleményetek? Mégsem akar jönni szüretelni?

Figyelt kérdés

Párommal megbeszéltük, h a hétvégén elmegyünk anyáéknak szüretelni.

Úgy volt h pénteken délután indulunk is.

Párom vezetni jár és hirtelen bevillant neki, h szombaton reggel kéne mennie vezetni.

Felajánlotta h lemondja, mondtam neki h ne tegye, mert nemsokára vizsga.

Azt mondta jó, majd másnap beszél az oktatóval, h rakják át a vezetést péntek délutánra.

(Párom Pesten van a munkája miatt, hétvégente jár haza, és vezetni is)

Mikor ma beszéltem vele kiderült, h még nem beszélt az oktatóval, majd holnap hívja.

Mondtam neki,h jó de h számítsak eltudunk e menni még pénteken szüretelni ? ( Vidéken lesz a szüret, vonattal kell menni )

Azt felelte, h mivel pénteken megy vezetni, így csak szombati indulásra számítsak.

Aztán hirtelen eszembe jutott, h este 7 óránál tovább úgysem fog vezetni, mert az oktatója mindig addig tartja az órákat.

Ennek megörülve írtam páromnak ( másolom a beszélgetést )

- Nem lehetne úgy csinálni h péntek este eltudjunk menni Füredre ?

Akar a 19:30-as vonattal?


- Lehet ha úgy összehozható


- Olyankor már úgysem vezetsz

- Összehozható ha megtudod oldani mert megy meg akkor vonat


- Rendben

- Ha összelehet megoldjuk


- Mitől függ?


- Szandi hagy nézzen már a vezetős videót!!!

- Megbeszeljuk meg


2019. szept. 23. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szüret!


https://www.youtube.com/watch?v=-5Ctmptax5s


De ahogy elnézem, ő nem biztos, hogy menni akar. Bár... Ti ilyen színvonalon szoktatok beszélgetni? Ez elég szomorú.


De ezt vele kellene megbeszélned, normálisan, élőben.

2019. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Savlekotő ***** válasza:
95%

- Szandi hagy nézzen már a vezetős videót!!!

Ne lepődj meg ha egyre többször fog lepattintani..

2019. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen csak nem akar rajta órákig variálni meg gondolkozni. Én is ilyen vagyok, franc se tudja, hogy hogy fog alakulni a holnapi napom. Ha nem tudom még, hogy mit hogyan tudok elintézni és úgy is csak másnap fogom tudni megoldani a dolgot akkor nem fogok róla órákig eszmecserézni meg tervezgetni, annyira felesleges. Majd amikor aktuális akkor kiderül. Ha nem tudom másnap megoldani akkor hiába tervezzük el, hogy persze így meg úgy lesz.
2019. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megértem a párod. Megbeszéltétek a pénteket, hogy akkor vezet. Felajánlotta, hogy komplett lemondja, nem kellett, nem akart többet variálni.
2019. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!