Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek milyen rossz tulajdonsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen rossz tulajdonsagotok van, ami zavarja a másik nemet?

Figyelt kérdés
Irjatok le h ferfi vagy nő meg a kort is. Köszi!
2019. szept. 25. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Nálam rengeteg olyan dolog van ami olykor erősebben, olykor pedig kevésbé van jelen.


Például:

-Kényszerbeteg és lelki sérült vagyok.

-Sok tünetet mutatok amik mentális betegségre utalnak

-Alacsony az érzelmi intelligenciám

-Rendkívül paranoiás tudok lenni, de nem féltékenységre kell gondolni.

-Nem értem az emberi kapcsolatokat, nem tudok normálisan kötődni.

-Labilis vagyok és beteges gondolataim vannak.

2019. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
25%

- Rendmánia (nem vészes szint, de rend és tisztaságot elvárom, mert én is ezt szeretem bár ez nem rossz tulajdonság egy rendetlen embernek annak hathat)


- szeleket eregetek nem fogom vissza otthon megtehetem (bár nem mondta senki, hogy zavarná sőt kapcsolat elején az ember még tartogatja, de aztán elrepül az első és utána, ha örül neki a párja, akkor vége a dalnak, mindig repül a galamb, de ez természetes dolog. Természetesen otthon eregetem nem emberek között és társaságban, szóval ez sem igazán rossz tulajdonság).


- nem lehet irányítani, bár meghallgatok mást soha nem fogadom meg senki tanácsát, mert irányító típus vagyok. Ez nekem nagyon jó, de szintén másnak lehet zavaró.


Magyarul nincs is rossz tulajdonságom , mert amiket írtam azok se rosszak amúgy :D 40F

2019. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem mondták még nekem ezeket de én tudom hogy így van:


-Nincs sok önbizalmam és határozatlan vagyok

-Introvertált vagyok (amire mindenki rámondja hogy antiszociális pedig az nem vagyok)

-Nincs sok hobbim, az időm többségében sorozatokat, youtubeot nézek vagy videojátékozok

-Nem vagyok valami beszédes, jobban szeretek másokat hallgatni mint beszélgetni velük + emellett nem is erősségem a kommunikáció


Igazából ezek szinte minden embert zavarnak de nőknél szerintem méginkább

23F

2019. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

Hogy FÉRFI vagyok.


Azaz:


- Önállóan hozok döntéseket.

- Van magánéletem.

- Vannak nőismerőseim.

- Vannak szeretőim.

- Spórolós vagyok, az ár/érték/minőség arányt nézem.

2019. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó..Jé, akkor én is férfi vagyok, pedig azt hittem hogy nő. De minden stimmel, kivéve a szeretőket.
2019. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

- Hisztis vagyok

- Akaratos

- Lusta

- Szétszórt

- Haragtartó

24/L

2019. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Alapvetően nem rossz tulajdonságok, imádom azt amilyen vagyok. De nagyon kevés férfi tudja elviselni.

Törtető, független ember vagyok akinek mindennél fontosabb, hogy valami nagyot alkosson. Nem vagyok ez a gyenge kis virágszál akinek annyi célja van az életben, hogy egy férfi hátországa legyen. Sokat kell letenni az asztalra személyiségben és tenni akarásban ahhoz, hogy valakire fel tudjak nézni. Jó munkám van, egész jó keresetem, nagy céljaim amiknek egy részét már elértem. Azt hinnéd, hogy ezek pozitív dolgok de a férjemen kívül soha egy férfi sem tudta ezt elfogadni vagy pozitívumnak tekinteni. Úgy félnek tőlem mint a tűztől, azonnal kisebbségi komplexusuk lesz még azoknak is akiknek szintén bejött az élet. Sajnos még a mai világban sem jutott el odáig a férfiak nagy része, hogy legalább el tudják fogadni ha egy nő többet ér el mint ők még ha pozitívumnak nem is tudják tekinteni.

2019. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az hogy életben vagyok még

Nincs jó tulajdonsagom

F

2019. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Túl sokat beszélek 😅

N

2019. szept. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Főleg az, hogy ronda vagyok. Mert ebből, azonkívül, hogy undorodva néznek rám, jönnek a belső sz...rságok emiatt. Önbizalom hiány, bizalom hiány, féltékenység, irigység...

27n

2019. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!