Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz párkapcsolatban másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz párkapcsolatban másik féllel való kavarásból később alakulhat-e ki igazi szerelem, ha a párkapcsolat alatt a kavarótárs iránt valódi érzelmek nem voltak?

Figyelt kérdés
Gyakran látni olyant, hogy rossz párkapcsolatban élő embereknek van egy-egy másik ember az életében, akivel mindig flörtölnek, kavarnak és a megcsalás gondolata folyamatosan ott lebeg a szem előtt. De a párkapcsolat alatt nem szakítanak ezért a személyért. A párkapcsolatból való szakítás után előfordulhat-e, hogy később igazi szerelem alakul ki a kavarótárssal?
2016. febr. 4. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ezen vagyok éppen.
2016. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy ha mindig ott van az a másik de nincs testiség, akkor persze, még az is lehet, hogy már most több, mint flört, csak nincs szex.
2016. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés...nem tudom...:)

Hát ha már a kavarásnál sem voltak érzelmek a párkapcsolatban élő részéről, akkor később miért lennének?

Ha viszont vannak érzelmek, akkor lehet hogy kialakul egy szerelem, de akkor viszont nem marad benne a rossz párkapcsolatban.


Amúgy az is relatív, hogy mi számít "rossz párkapcsolatnak" :) kívülállóként mindenki azt lát, amit akar, az, hogy valójában mi zajlik 2 ember között, azt csak az a 2 ember tudja. Több olyan embert ismerek, akiknek egyébként teljesen rendben van a kapcsolatuk, de olyan típusok, hogy szeretnek flörtölni, sőt olyat is ismerek, aki konkrétan "durván" flörtöl és még azt is beadja a "kiszemelt" csajnak, hogy rossz a kapcsolata, csak, hogy kiderítse, hogy a lánynak ő tetszik -e, és ha igen, akkor ott kész vége, nem érdekli tovább...mindezt azért, mert önbizalom hiányos, és mániákusan gyűjti a visszaigazolásokat...

Ez persze nem szép dolog, de akkor is vannak ilyenek.

2016. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kialakulhat, főleg, ha már szabaddá válik a pálya előttük. De persze csak akkor, ha mindig is volt vonzalom, nem csak ilyen egónövelő flörtölés volt.
2016. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!