Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyszerűen nem foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyszerűen nem foglalkozik velünk, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Napi 8-10 órát dolgozik, változó, vagy 3, vagy 5 re ér haza. Reggel 6ra megy dolgozni.

Amikor haza jön, esik össze a fáradtságtól, fürdik, eszik, tvzik, 8-9fele alszik.

Itthon abszolút mindent én csinálok, van egy 9 hónapos kislányunk itthon vagyok vele. Főzök mire hazajön, kaját teszek neki másnapra, mosok főzök takarítok gyereket nevelek, bevásárolok stb. Én megértem, hogy elfárad, de sose bújna hozzám, nem jönne egy percig se megszeretgetni. Azt mondja a munkatársai sem csinálnak otthon semmit csak alszanak meg tvznek otthon. Régebben csak 3ig dolgozott, és volt hogy kérni mertem hogy segítsen teregessen ki pl, semmi megterhelő.. Hát megmondta hogy nem. Hétvégén sem segít semmit abszolút. Nem is kérek már semmit tőle.

Egyszer hétvégén kértem segítsen, lekiabált hogy akkor menjek ezentúl én dolgozni, ő meg itthon marad a gyerekkel. Nem azt kértem takarítsa ki a házat csak h porszívózza fel a szobát pl nem is az egész házat. De nem. Leordít, hogy ő hétköznap 10 órát dolgozik.

2-3hetente felhozom hogy jó lenne már együtt lenni, akkor kiakad hogy neki nincs kedve azért mert én őt b...tatom pl h segítsen, meg olyanokat mond, hogy nekem csak ekörül forog az életem, amiért 2-3hetente szeretnék vele lenni. Meg hogy akkor nekem egy 15 évesre van szükségem aki állandóan rajtam csüng...Havi kb egyszer vagyunk együtt mert ő fáradt, nem bír. Sehova nem jár el. Munka meg itthon.

Nagyon egyedül érzem magamat. Nem tudom mit tegyek. A gyerekkel kb annyit foglalkozik amíg melegítek neki vacsorát vagy lezuhanyzok este.

Tavasszal lesz az esküvőnk.

Teljesen el vagyok keseredve.

31 évesek vagyunk.


2019. szept. 26. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
59%

Miért vállaltál gyereket ebbe a kapcsolatba?


Mert gondolom, előtte is kb. ilyen volt.

2019. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim ***** válasza:
76%
Igen, erre az eleve szarkupac kapcsolatra teljesen erdemes es logikus volt gyereket csinalni, es ismet a leglogikusabb lepes, meg jobban belekötni magadat a szarba egy hazassaggal. Minek? Mar most is egyedülallo anya vagy. Semmi pluszt nem ad hozza az eletedhez ez a faszi, a plusz hazi munkan kivul, amit miatt vegzel. Mi szukseged van erre?
2019. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 A kérdező kommentje:

Dehogy volt ilyen.

4 hónapja van munkahelye új azóta megy ez.

2019. szept. 26. 08:59
 4/110 anonim ***** válasza:
74%

Ilyenhez hozzá ne menj!!!

Jézusom...

Mi az, hogy nem segít?

Övè is a gyerek, 50%-ban ő hozta össze, tudta, hogy otthon kell vele lenni.

Ez nagyon ócska kifogás, hogy ő dolgozik.És te mi a francot csinálsz? Tán azt hiszi, hogy a hàztartás+gyereknevelés nem munka?

Ha ennyire kivan, miért nem vállal másik munkát?

Ja, hogy így egyszerűbb rád hárítani mindent?

Tudod, mit csinálnék?

Ultimátum.Ha sürgősen nem vesz 180fokos fordulatot, akkor nincs esküvő.A gyerektartást meg utalhatja nyugodt szívvel akkor.

Van családod? Kinek a lakásában laktok? Ő is akarta a gyereket?

2019. szept. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 A kérdező kommentje:
Az előző munkehelyén 8 órázott. Akkor nem volt ilyen itthon. Foglalkozott velünk normálisan. Csak a 10 től már kikészül. De a munkaköre ugyanaz.
2019. szept. 26. 09:02
 6/110 anonim ***** válasza:
80%
'Régebben csak 3ig dolgozott, és volt hogy kérni mertem hogy segítsen teregessen ki pl, semmi megterhelő.. Hát megmondta hogy nem. Hétvégén sem segít semmit abszolút.' - itt regebbent irtal.
2019. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
78%

Vagy nagyon rossz hatással vannak rá a kollégái, vagy még sincs benne kellő szeretet, gondoskodás és kedvesség.

Ez most nem úgy néz ki, hogy jobb lesz, hanem csak rosszabb.

Mondanám azt, hogy ezt mind mond el neki, de mint írtad, kommunikálni sem lehet vele.

2019. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
15%

Több dolgot is elrontottál:

- gyerek van, de esküvő majd csak lesz (ha lesz) ----》 odaláncoltad magad egy férfihoz, együtt éltek, gyerek is van, tényleges felelősségvállalás nélkül. Neki ez a lehető legkényelmesebb helyzet, bármikor léphet, te viszont nagyon nehezen fogsz megmozdulni egy kicsi gyerekkel.

- rengeteget dolgozik. Napi 10 óra, reggel 6-tól egy gyárban (gondolom ott dolgozik, ilyen munkarend a gyárakban van) valóban fárasztó, monoton és lélekromboló. Te mennyit raksz a kasszába, hogy ne kelljen robotolnia? Jó GYED-ed van, van csak becsúszott a babuci, mert a szomszednak is van?

Ha minden anyagi dolgot neki kell előteremteni 3 emberre, nem csoda, hogy ki van mindennel a töke.

- az, hogy nem segít otthon, nem egyik napról a másikra alakul ki. Érteném a panaszod, ha eddig házias lett volna, de valószínű eddig sem segített, most meg nyilván úgy gondolja, hogy ha egész nap otthon vagy, férjen már bele, hogy kiteregetsz, meg összeporszívózol.

- a szex hiánya a teljes kiábrándultságából fakad(hat). Olyan elcseszett életet él, amit senki sem akar: robotol a gyárban, bankautomatának kelk lennie, hazamegy, pihenne, visít a gyerek, az asszony meg azzal baszogatja, hogy porszívózzon fel.

Háááát.... nem hiszem, hogy kisfiúként ez lett volna az álma....

2019. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 A kérdező kommentje:

Persze terveztük a babát.

Most fogunk lakást venni októberben. Jelenleg albérletben élünk 3 éve.

Hiába mondtam hogy övé is a gyerek. Mindig ezzel jön hogy akkor menjek én dolgozni helyette. Volt hogy hétvégén elmentem a boltba, addig ő volt a gyerekkel, jó sokan voltak hiába siettem, fél óra múlva értem haza, már 3 háztömbbel arrébb hallottam hogy ordít hogy a gyereknek hogy anyád mikor ér már haza??? Itthon meg leordított hogy ennyi idő alatt külföldöt is meg lehet járni.. Mert sirdogált a kicsi hogy jön a foga.. Hiába mondtam hogy sokan voltak. Tiszta idegbeteg lett mostanában.

2019. szept. 26. 09:08
 10/110 A kérdező kommentje:

Nen csúszott be a gyerek, 8 hónapra jött tervezéstől.

A pénzt amit ad elmegy az albérletre. Meg a kajára.

Amit meg kapok pénzt, fizetem a tartozásait belőle. Van neki 2 is régről.

Ja gyárban de hegesztő.

2019. szept. 26. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!