Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A munkahelyi nyomás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyi nyomás miatt bunkózik, agy egyszerűen nem is foglalkozik velem. Egyszer már szóltam érte. Szóljak még egyszer, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Nyár közepe óta külföldön dolgozik. Akkor az elején már volt egy ilyen, hogy amikor beszélgetni tudtunk, mindenért én voltam a rossz, a hisztis, az idióta, én nem tudok semmit, én biztos nem szeretem... meg hasonló indokolatlan hisztik a részéről. És mindezt azért csinálta, mert vagy leb_szták, vagy felidegesítették a munkahelyén. És a stresszt meg a dühöt persze mind rajtam töltötte ki. Még amikor hazajött, akkor is elkezdett azon problémázni, hogy ő azt hitte, hogy majd a nyakába ugrok, annyira hiányzott, vagy szét ölelgetem. Aztán közöltem, hogy ez elmarad most, mert nem érzem úgy, hogy az elmúlt két hétben a cirkuszai miatt annyira hiányzott volna.

Ekkor észbe kapott, elmagyaráztam neki, hogy ezt így nem csinálhatja. Be is fejezte nagyjából 2 hónapra, most viszont újra ezt csinálja. Hogy pasi létére hisztizik, és minden sz_rért én vagyok a hibás.

Van értelme még egyszer szólni neki ezért, vagy hagyjam inkább, és akkor ennyi volt?

amúgy 3 éve vagyunk együtt, ő F22 én L20.

Kéthetente jár haza, és neten tudunk beszélni addig.


2014. nov. 1. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már döntöttél.
2014. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress jobbat, ez így hosszútávon nem lesz jó.
2014. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!