Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lehet élni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet élni ezzel a típusú férfival? Van itt olyan nő, aki "behódol" a párjának?

Figyelt kérdés

A párom, amikor jó minden, és kedvesen, szeretettel beszélek vele, nagyon aranyos, segitőkész,odaado, apróságokkal kedveskedik, amik minden nőnek jól esnek. Velem tervezi az életét, családot akar, kíváncsi a véleményemre, nem él kicsapongó életet, nem ilyen mai "instagyerek" stb.


DE,

bizonyos szituációkban, ha nem tetszik neki valami, akkor nagyon bunkón, lekezelően tud beszélni. Ha ezt felhozom, és beleállok a dolgokba, akkor nem hajlandó beismerni, ellenkezik, azt mondja, hogy ez csak egy reakció az én viselkedésemre.

Mások felé nagyon alacsonyra teszi a lécet, hogy mi számára mi a sértő, de fordítva ez már nem működik. Mindent kiforgat, gyerekes dolgokon akad fenn, és nem tudok mit tenni, hogy belássa, nincs igaza. Nem érti meg, hogy így nem beszélünk emberekkel. Nem káromkodásra gondolok feltétlen, hanem egyszerűen nyeglén lekezelő. A munkájában is középvezető beosztásban van.


Úgy vettem észre, hogy akkor lehet vele csodálatosan élni, ha nem igazán szólok vissza, vagy mindig a kedvében járok és elnézem neki ezeket. Nehéz egy ilyen emberrel, mert a legjobb férfi tulajdonságokat hordozza magában, sajnos ezzel párosítva..és bocsánat, de nagyon sok a hülye manapság férfiban/nőben is, akikből az alapvető jó tulajdonságok erőteljesen hiányosak.


Aki volt hasonló helyzetben, vagy ilyen típusú férfival él, az hogy kezeli?



2019. szept. 27. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5-ös nagyon jól összefoglalta.

Nálunk van a családban ilyen pasi, az Isten óvjon tőle minden nőt (igaz, 3 hónapnál tovább nem is marad meg mellette senki, már 37 éves).

2019. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Anno nalunk is mindig volt kedveskedes, vacsi, mozi, ruha, szexben mindig en voltam kielegitve eloszor... Csak cserebe o rendszeresen folytatott lanyokkal intim beszelgeteseket, elvezte, hogy flortolnek vele, es soha nem allitotta le oket azzal, hogy van baratnoje, mert "mi kozuk a maganeletehez". Nem tudta elfogadni, hogy nem szeretem a szado-mazo szexet, folyton felhozta, hogy bezzeg az exevel miket csinaltak... szoval legalabb az analt "engedjem" meg neki, mert o anelkul nem tud kielegulni (ha aznap este nem volt anal, akkor masnap folyton nyafogott, hogy neki mennyire hianyzik). A legjobbak viszont a sertodesei voltak, pitianer dolgokert (pl mert lassabban tudtam setalni, mint o a 2 m-es magassagaval) fogta magat, megsertodott, es NEM SZOLT HOZZAM.

Persze "behodoltam" neki, elneztem a flortoleseket, engedtem az analt (valojaban elhitettem magammal, hogy elvezem... ezt o gondolom tudta, es ez meg nagyobb elvezetet okozhatott neki, hogy ennyire megalazkodom neki), es elhittem, hogy minden konfliktusunknak az en viselkedesem az oka.

Az utolso csepp az volt, mimor kozolte, hogy ha fiunk szuletne, nem szolhatnek bele, hogy hogyan nevezzuk el, errol csak es kizarolag o dontene. :D Rajottem, hogy ha ennek az embernek gyereket szulnek, pokol lenne az eletem, igy mar tenyleg nem volt ertelme tovabb huzni a dolgot.

2019. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!