Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy önmagad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy önmagad lehetsz 1 kapcsolatban?

Figyelt kérdés
flörtölhetek és találkozhatok más nőkkel? nem jelent semmit csak úgy. párom kiakadt rám ezért

2019. szept. 27. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nincs párkapcsolatod addig létezik az ÉN, aztán ideális esetben amikor már ketten vagytok kialakul a MI, vagy marad a két független ÉN aki mindig csatározik egymással.
2019. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg attól a csajtól aki ma nem értette mit jelent a "különleges kisugárzás" szó. Gondolom ez sem troll kérdés, annak is gyenge...
2019. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
komolyan kérdezem, véleményeke akarok arról ki hogy gondolja ....nem napi csajozási failt
2019. szept. 27. 22:28
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell titkolnom és szégyellnem a férjem előtt semmit. Tudja, hogy imádok 1-2 kifejezetten trash tv-műsort, odáig vagyok a retro zenéért és hogy a túrós tésztát szalonnával eszem, cukrosan. Én is tudok ilyen dolgokat róla, és nem zavar. A mással való flörtölés a tisztelet hiányát jelentené, ha így tennénk, nem lennénk boldogok már 15 éve.
2019. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen jól gondoltad. Azt jelenti, hogy k. Urhatsz világnak a nőd mellett, nem kell a másik érzéseivel foglalkoznod. Látod, okos gyerek vagy te, egyből rátapintottál a lényegre. Minden rendben lesz.
2019. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Mindig önmagad lehetsz. Egy illúzió, hogy meg kell játszanod magad. A te döntésed az álarc fenntartása. Mindig önmagam vagyok. Egyáltalán nem gondolkodom azon, hogy mások mit gondolnak rólam.
2019. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az az "önmagad", hogy folyamat csajozól, akkor azt. De ne várd, hogy ezt el is tűrjèk...
2019. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szépítő kifejezés, valójában nem gondolják komolyan. Egy hadsereg kötelező illemszabályt (vakarózni tilos ha kettesben vagytok) és "íratlan szabályt" (mindenféle idétlen ajándékozás, rokonaival főleg) kell betartani utána is, olyan dolgokat megtenni amiket nagyon nem akarsz (pl. meglátogatni a paranoiás nagybátyját aki éppen attól retteg, hogy a reptilian műhold követi és ezért kutyaszarral vonta be a házfalat belülről, mert az a fix védelem) meg ilyesmik.
2019. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Túrhatod az orrodat közös filmnézés közben.
2019. szept. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, hogy lehetnek ennyire ostoba emberek, mint a kérdező. Hogy a francba sikerült neked nőt összeszedni.
2019. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!