Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szexet kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szexet kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzetek (nagyon) hülyének. Én úgy szoktam, hogy csókolgatom a párom, átölelem, leültetem a kanapéra mondjuk és szemben vele az ölébe ülök, közben hülyéskesek vele, aztán jobban csókolom meg hasonlók.


Nem tudom mit rontok el, de szinte soha nem szexelünk akkor mikor én próbálok kezdeményezni. Már azt sem igényli, hogy szexi fehérneműben legyek. Egy héten egyszer maximum együtt vagyunk, ha ő akarja akkor, viszont ha én próbálok összebújni vele azzal tereli el a dolgot hogy elkezd viccet csinálni a próbálkozásaimból. Én pedig kezdem rosszul érezni magam egy ideje és már nem is vágyom a szexre. Mit rontok el, és hogy lehetne megoldani. (Megbeszéltem a párommal is, nem adott hasznos tanácsot)



2019. szept. 29. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Aszt kel modani h ko szeksz?
2019. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Oké, én elhiszek mindent, de ha valóban kívánok valakit, akkor nincs olyan, hogy "nincs igényem többre" ha kezdeményez és beleül az ölembe.
2019. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem biztos hogy igazi szeretet és gondoskodás amit érzel tőle. Van olyan is hogy közben lenéz hogy te szexelni akarsz, ő meg majd megnevel hogy mi a módi, hogy neki kell kezdeményezni, és kapsz mindenféle cukiskodást meg udvariaskodást meg gondoskodást, de igazi szerelmet nem kapsz. Ha szeret akkor boldog vagy mellette, legalábbis törekszik rá hogy boldog legyél. Nem főnökösködni akar, hogy majd azt ő megmondja mikor lehet szex, hanem örül neked, és hagy kibontakozni.
2019. okt. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én szexelnék orrba szájba, csak nincs kivel. Mert úgy se értékel senki, mert nem nézek ki jól, butább vagyok kicsit az átlaghoz képest. Pénzem sincs.

Csinálhatsz te akármit, többet nem fogsz kapni, ha ő ilyen.

Lehet aszexuális a pasit és tényleg egyáltalán nem igényli.

De hát, gondolom a világ leghelyesebb pasija, így muszáj vele lenni. Bár ha nem fogsz szexet kapni, egyszer tuti félre mész, vagy ott hagyod előtte. De ez be fog következni.

2019. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell olyan partnert választani, akivel azonos az ember libidója. Mennyi kapcsolat megy tönkre, meg mennyi év megy veszendőbe, pusztán csak azért, mert az egyik fél igényli a szexet, a másik meg nem. Igazából a válások túlnyomó részének ez az oka. Az emberek kishitűek, azt hiszik, hogy nekik már nem lehet új párjuk, és benne maradnak egy ilyen kapcsolatban/házasságban. Majd szépen pszichésen is elkezdenek frusztrálódni, a végére meg már kakukk van neki is, meg a kapcsolatának is.
2019. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!