Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tesztek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tesztek a párotok kedvére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egészen apró dolgokra gondolok. Például neki a lógós arany fülbevaló tetszik, nekem a pötty köves. Egyenes haj lehetne göndör, mehetne több edzés, ő nem szereti a piros színt, nekem sok a piros ruhám.

Szóval apróbb dolgokra gondolok. Egyik dologba sem halna bele a másik, ha megtennénk, de mennyire szabad kivetkőzni önmagunkból?


Ha nem szereti azt a színt, te pedig igen, mit vennél fel? Ha nem érzed vonzónak magad azzal az órával, fülbevalóval, de szerinte szuper? Ha te elégedett vagy magaddal, de ő változtatna?

Mozi, ami csak egyikünket érdekli? Esti program, ha a másik fáradt? Program a családdal ha a másik kettesben lenne?


Remélem érthető, mire gondolok. Mennyit engedtek a párotoknak olyan téren, ami nektek nem tetszik, csak neki?


Fontos a párunk, neki akarunk tetszeni, de magunkkal mi lesz?


2019. szept. 30. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Kb fele- fele arányban.


Van maikor nekem nincs kedvem, de megerőltetem magam, és megyek, valamikor ő menne, de inkább marad.

Ő a hosszú hajat szereti, nekem rövid van. Már nem nyíratom fel, de meg nem növesztem . Hogy nem szereti a piros színt, sajnálom, bár nem minden ruhám piros, szóval ha ahhoz van kedvem, kibírja.

Szóval alapvetően figyelembe veszem akár a véleményt, akár a kezdeményezést, de nem minden esetben döntök az ő javára. A közös programoknál is fele-fele arányban teljesül a ő és az én akaratom, de a másik nem szokott durcizni miatta akkor sem,, ha ő marad hoppon, mert máskor meg fordítva van..

2019. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Tarsd meg a sajat akaratod. Ha szereted a pirosat stb,hordjad.

Ha faradt vagy,pihenjel.

Amit te nem akarsz,abba ne menj bele.


Nem otosz munkataborban vagy. Elj ugy,ahogy nelkule is elnel. Ne add fel onmagad. Akkor fog csalodni benned igazan,ha mindig a kedvere teszel. Akkor fog labtorlonek nezni es megunni.


N/39

2019. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Kevés dolgot kérünk egymástól. Sok mindent viszont kérés nélkül megteszünk a másikért, a másik kedve szerint. Például, tudja a párom, szeretem a hosszú haját. Ezért, még tévedésből sem vágatja le. Ruhából van 2-3 amit ha együtt megyünk nem vesz fel. Soha nem mondtam ne vegye fel, viszont látja rajtam, hogy én bohócruhának tartom. Én meg azért vagyok szakállas, mert neki ez tetszik.

Programot, csak olyat, ami mindkettőnknek bejön. Ami nem jön be a másiknak, azt nem erőltetjük.

2019. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A kinézetemről én döntök. Különben is, így ismert meg, ne utólag találja, ki, hogy milyen legyen a hajam, vagy hordjak más színt, esetleg ékszert. Anyám se tudott ebben sose parancsolni.

Programokkal kapcsolatban lehet kompromisszumot kötni, egyszer az egyiknek kedvezzen, egyszer a másiknak.

2019. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Az én párom soha nem szólt bele,hogy milyen szinű ruhát,milyen ékszert és milyen frizurát viselek.
2019. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire
2019. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Azt hittem komolyabb dolgokrol lesz itt szo de te pottykoves vagy logos fulbevalorol beszelsz? :D

Te meg kislany vagy babam...

2019. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Kinézetben semennyire. Az az első dolog, amit látni rajtam. Ha nem tetszik, keressen mást. Én is olyat keresek, aki ALAPBÓL olyan, mint amilyennek szeretném. A kompromisszumok keserűséget szülnek.
2019. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Ami a külsőt illeti, neki tetszik a stílusom, így ismert meg, a kedvéért sem változtatnék rajta. Persze ha valamelyik ruhadarabom vagy frizurám különösen tetszik neki, akkor azt gyakrabban hordom közös programokra, de nem erőszakolnék magamra semmit, amiben nem érzem magam. Például ha kérné se vennék fel magassarkút, akkor se, ha odalenne érze. Én sem mondom neki, hogy miket hordjon és miket nem, nem az én világom az öltözködési stílusa, de így érzi jól magát, nekem meg huszadrangú, hogy mi van rajta, szóval érezze jól magát amiben van és kész.

Ami pedig a programokat illeti, nálunk az az alap, hogy nem rángatjuk egymást olyan programokra, amiken a másik nem érezné jól magát. Ezeket meghagyjuk külön programnak, van elég közös programunk így is. Ha szeretek valakit, akkor egyértelmű, hogy nem várom el, hogy olyan programra kísérjen, amihez nincs kedve. Egy példa, hogy nem igazán kedveljük egymás zenei ízlését, szóval külön járunk koncertekre és zenei fesztiválokra, mindenki a saját baráti körével. Más programokkal is így vagyunk.

2019. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Azért a válaszok magyarázatul szolgálnak, miért ennyi a szakítás, válás.
2019. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!