Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » M csinalnatok ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M csinalnatok ha a parotok folyton magarol beszelne?

Figyelt kérdés

Igazabol ugy zajlik egy beszelgetes peldaul hogy kerdez felolem es en valaszolok es kb a 2-3.mondatnal mar mindig magara tereli a szot, hogy vele ezzel kapcsolatban ez meg az volt, o igy meg ugy.


Egyszer mar mondtam neki hogy nekem ugy tunik mintha neki csak a sajat problemai lennenek es sokszor negativ es azota kevesbe negativ es latvanyosabban kerdez ugymond de akkoris a 2.mondat utan rola szol minden.

Pl betegsegem is van es csak napokkal kesobb kerdezte meg h mi volt az ultrahangon.(nem lakunk egyutt azt tudni kell).

Ezt leszamitva nagyon aranyos meg minden.


Ti mit tennetek?

Nem akarom megbantani meg vitat ezert nem hoztam ezt fel neki ujbol.


2019. szept. 29. 17:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Mit*
2019. szept. 29. 17:58
 2/10 Lexy86 válasza:
71%
Nem tudom, sajnos az én párom is ilyen. Valakinek ilyen a személyisége. Ha nem változik meg, és ez téged zavar, akkor szakítás lesz a vége előbb-utóbb.
2019. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ja, ő ilyen, nem fog változni. Ha neked ez nem tetszik (ami érthető), akkor tudod, hogy mit tegyél.
2019. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudnam elviselni magam mellett az ilyen tipusu sracot. De ugy tunik te sem ha mar megfogalmazodott benned a kerdes..
2019. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

En vagyok a fiu, o a baratnom. (Bar ez igazabol mellekes:D )

Azt hittem van valami konkret "strategia" ennek megoldasara de igyekszem ezen javitani valahogy majd.


Koszonom a valaszokat ment a zold kez mindenkinek! (illetve valamelyikotoknek veletlenul felre nyomtam es kek lett de ez veletlen:D )

2019. szept. 29. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy könyvet a személyiségtípusokról: fedezze fel benne önmagát, és megkérném, hogy változzon, vagy menjen a francba.
2019. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lexy86 válasza:
Akkor hagyd szóhoz jutni a barátnődet, kérdezz vissza stb.
2019. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Wtf :D o a lany es o az aki allandoan magarol beszel. Egyebkent koszonom a valaszokat johetnek meg :)
2019. szept. 30. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ezzel kapcsolarban jo tapasztalatom.Az ilyen ember nem beszelget,es nem meghallgat...nem csak pofazik. Az aki nem erdeklodik a masik felol,csak magarol beszel,azt nem is erdekli a masik fel,csak az hogy energiat tudjon meriteni a masik figyelmebol,mert addig is valaki figyel ra,es fontosnak erzi magat.. Ha valakit ugy isten igazabol erdekelsz,mindazok ellenere is kerdez,es erdeklodik feloled,ha imad magarol beszelni... mindenki imad magagarol beszelni,hisz az ember igy van bekotve..de igy valaki az embereket maga korul inkabb elijeszti,hisz ez a 'szeretunk magunkrol beszelni,es szeretjuk ha erdeklodnek rolunk' oda-vissza ervenyes.
2019. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok/voltam. Ennek tobb oka van pazichologiailag, de ha a parod kerek perec mondd ezt meg neki. Ha olyan mint en, elfog rajta gondolkodni es oda fog figyelni, ne aggodj. Ha van kedved vele vesszodni. :D
2019. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!