Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nemet mondani a férfiaknak, akkor sem ha nem is jó velük az együttlét. Miért?

Figyelt kérdés
Van az életemben egy pasi akibe soha nem voltam szerelmes de külsőleg az ideális pasi. 17 évvel idősebb nálam. Általában mindig össze keveredek vele. Ha van kapcsolatom akkor is. Illetve az exemmel is ugyanez volt, ha találkozni akart nem tudtam nemet mondani. A két pasi közül egyikkel sem élvezem a szexet, vagyis már nem. Mert üres vagyok irántuk, nincs bennem érzelem. Megismertem egy férfit aki a szöges ellentéte az exemnek. Nála teljesen elitélendő a megcsalás, korrekt pasi, tisztességes. Én viszont nem vagyok az. Szeretni akarom őt, de amíg a háta mögött rossz dolgokat tennék nem megy. Nem tudom az okát miért találkozom olyan férfival aki nem is okoz nekem örömet, mégsem tudok nemet mondani. Miért lehet ez? Ennyire gyenge jellem vagyok?
2019. okt. 1. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, es nem csak gyenge vagy hanem szerintem ha kitoltenel egy IQ tesztet igencsak atlag alul jonnel ki.
2019. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy pszichológust! Ő tudja kibogozni, hogy mi a probléma, és hogy lehet megoldani.

Figyelemre vágysz? Elismerésként éled meg, hogy kíván? Erre is csak te tudod a választ, hogy mit kapsz a szextől úgy, hogy nem is élvezed.

Az már egy jó döntés, hogy addig nem gabalyodsz bele kapcsolatba, amíg nem tetted ezt helyre!

2019. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ennyire gyenge vagy. Nem írnám, hogy jellem, mert azod nincsen, se önértékelésed, se saját akaratod. Egy marionettbábu vagy, aki nem vállal felelősséget a sorsáért és akit úgy rángathatnak, ahogy jólesik. Ha nem akarsz így egy életet leélni, akkor menj pszichológushoz, rád fér.
2019. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rockarc ***** válasza:
63%

A hianyzo ferfiminta az ok, amikor valaki nem tud nemet mondani. Ez mentalis problema, es a pszichologus tud segiteni.


De itt nem errol van szo, hanem arrol, hogy gatlastalan vagy. Az elveidet mar reg feladtad, ertekrendszered talan nem is volt. Talan nem veletlenul erzed uresnek magad, voltakeppen ugy elsz, mint egy nyul a mezon. Nem tul emberi. Innen visszakapaszkodni? Nice try.


43F

2019. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Velem élveznéd a gyalulást.
2019. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Jellemtelen és buta vagy saját akarat nélkül.
2019. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg pont egy ilyen nő esne jól! Aztán ki tudja mi sülne ki belőle... Pláne, hogy független vagyok 😎

48+Ffi

2019. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nem tudsz, csak nem akarsz.
2019. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
társfüggőségnek hívják
2019. okt. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!