Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb emberek, ti retusálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb emberek, ti retusáljátok a fotóitokat a neten? A lenyúlt bőr miatt csak este találkozgattok ismerősökkel? Ki hogy van vele?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

XD

Persze eleve vizuális hazugsággal kezdeni egy még nem is létező kapcsolatot, nem tul jó kezdés.

2019. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem csak párkeresés miatt, hanem hiúságból. Hiszen a huszonévesek is filtert hasznalnak, ők ebbe nőttek bele.
2019. okt. 1. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Fent vagyok egy társkeresőn. Az ÖSSZES 50 körüli nő filtert használ, vagy komplett face app-ot. A valósághoz közük nincs élőben.
2019. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A szarkalábakat mivel lehet elkendőzni élőben? Szerintem a smink sem sokat ér. Valaki ajánlotta a zsebkendőt, de ez hülyén nézne ki.
2019. okt. 1. 20:26
 5/12 A kérdező kommentje:
A face app-al az a gond, hogy nyomokban sem lehet az emberre ismerni.
2019. okt. 1. 20:29
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, te ittál vagy szívtál valamit?
2019. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem. Te vagy az aki minden kérdésnél fel teszed ezt?
2019. okt. 1. 20:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Tanuld meg szeretni magadat és elfogadni úgy, ahogy vagy. Olyan embert keress, aki szintén így tud szeretni. Ha korban hozzád illő párt keresel, akkor nem gond, ha látszik rajtad mennyi idős vagy. Mert őrajta is látszik.
2019. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de én mar csak sötétben mosakszom, hogy minél kevesebbet kelljen a tükörbe nézni.
2019. okt. 1. 20:51
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

Anyám 55, nem retusálhatom a képét, ellenben ezer év, mire talál egy jó szöget..


Szerintem ez nem hazugság, a retus sem, ha pl eltüntetek két három pattanást az arcomról, ami ritkán jön, vagy épp rosszul szedtem a szemöldököm, és leszedem a szálakat a fotóról, vagy pont akkor nem festettem ki a szemem, az épp esedékes fogfehérítésem előlegezem meg..


Csak a legjobb formádra alakítod a képet

2019. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!