Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este meg akart verni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este meg akart verni a párom. Miért történik ez?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt hozzám vágott egy fesüt. Utána részegen jött haza. Elaludt, nemsokkal később felkelt és lepisilte a gyerekem játékát az erkélyablak előtt. Akkor is nagyon csúnyán beszélt velem, h húzzal befelé, talarodjak innen, mert ő fáradt. Csak azért néztem rá, mert azt gondoltam hány.

Most tegnap este, megint elaludt a tvn, kimentem és be szerettem volna hívni magam mellé. Fogalmam sincs mit tettem rosszul de alpárian beszélt velem,. Erre a kislányom is felkelt(nem az ő gyereke). Kussoljunk el, takarodjunk innen az anyámba, különben megver. Ezt elmondta nagyon sokszor. Rám is emelte a kezét, csak sikerült magam elhúzni tőle. A lányom mondta, h ne bántsd anyát.

Tudom, h el kell költöznünk. Szerencsére szüleim bármikor szívesen fogadnak. Ebbe nem fog felnőni a lányom.

Két éve vagyunk együtt, mindig is viharos volt a kapcsolatunk. De ilyet még soha nem tett. Mi lett vele? Miért érdemlem ezt. Velem még soha egy férfi nem viselkedett így.

Köszönöm szépen


2019. jún. 4. 06:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szeret és már idegesítitek. Szóval ha van rá lehetőséged, menj minnél hamarabb! Ki tudja mikor emel kezet a lányodra :/
2019. jún. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Ez így szokott lenni. Anyum volt pasija is ivott. 1 evig nem bántotta csak lek*vázta stb. Utána mindennap megverte. Tiplizz! Mielőtt még meg nem ver téged vagy a gyereket.
2019. jún. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le.
2019. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Miért ilyen hulladékot választottál??

Nincs kínálat vagy ennyire féltél egyedülálló lenni?? Ettől bármi jobb!

2019. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a lányod már két éve szenved? Azonnal lépj, és szégyelld magad. A gyereked lelki egészségének kellett volna az elsőnek lennie.
2019. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
Azért, mert neked csak az számít, hogy jól nézzen ki, nem az, hogy milyen ember. Éppen ezért vele is fogsz maradni, amíg ő úgy akarja.
2019. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy iszakos, agressziv emberrel el egyutt, akiben annyi emberseg nincs, hogy ne a gyerek jatekait hugyozza le, aki az ejszaka kozepen uvoltve zavarna el a kiskoruval otthonrol, mikozben majdnem megveri a gyerek elott.



Es a vegen kb fel van mentve egy, idezem "mindig is viharos volt a kapcsolatunk"-kal.


A gyereked erdekeben szedd ossze a cuccaidat es meg ma koltozz anyadekhoz.

2019. jún. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Két év nem olyan hosszú idő. Lehet, hogy most múlik el nála a "szerelem" és ezzel együtt előjön az igazi énje. Idegesítitek, innen már csak rosszabb lenne. Pakolj és menjetek. Nem tudom, hogy mennyi idős a kislányod, de most nagyon nagy a felelősséged vele szemben. Ha elhúztok, amilyen gyorsan csak lehet, akkor azt látja a lányod, hogy nem maradunk egy bántalmazó kapcsolatban. Felnőve (remélhetőleg nem kerül ilyen helyzetbe) valószínűleg ő sem hagyná, hogy bántsák.

A gyerek mintát követ. Ne hagyd, hogy azt higgye, normális ha a férfi tör-zúz, lehugyozza otthon a cuccokat és kezet emel a nőre.

2019. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Javítanám az előttem lévőt: a gyereked érdekében szedd össze magad
2019. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem most már abszolút nem szeret, és nincs oka moderálnia magát. Biztonságba érzi magát, hogy vele maradsz bármit tesz.


Nekem az a tapasztalatom, hogy akivel "viharos" egy kapcsolat, abból sosem lesz stabil, nyugodt és hosszútávon boldog párkapcsolat.

2019. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!