Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti valaki a nőket?

Figyelt kérdés

A párom a szemembe mondta üveges tekintettel 2x is,hogy már nem szeret.. és összefog nekem pakolni 6 év kapcsolat után. Ő pedig a magánéletére akarja fordítani az életét komolyabb tanfolyamokra járni,tánciskolákba járni,dolgozni,hogy még több pénze legyen stb stb.. érzi,hogy nincs sok hátra neki és ez neki kell ugy érzi. A barátnőjével beszéltem... ö is tudja,hogy kifog dobni, de neki azt mondta,hogy szeret engem,csak nem akar lekötni.. értelmetlen a jövőnk mert ö közel 50 éves én meg 13 évvel fiatalabb.

Ilyenkor mi van?


2019. okt. 8. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég egyértelmű. Nincs min nagyon értetlenkedni, pakolj és menj.
2019. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mekkora duma ez! Megunt és/vagy már másik nője van, te pedig útban.
2019. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én ffi vagyok mint kérdező! Tehát új csávója nincs a hölgynek aki már valamiért nem szeret. Tudnék róla.
2019. okt. 8. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt idősebb kort szeretne, és csak magával törődni, szerintem elég egyértelműen hangzik. Azt nem tudom, mennyire tart el\szolgál ki téged, lehet abból lett elege. Lehet tényleg csak öregnek érzi magát most már hozzád.
2019. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem.. közösbe ment minden. Nem tart el.. én is utálom az olyan férfiakat.

Igen..lényegében ezt akarja amit te is leírtál utóbbi hozzászóló.

De most őszintén.. ez nem önzőség részéről?

2019. okt. 8. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj és menj! Szerintem csak jót akar neked és tényleg szeret ha elenged és azt mondja nem akar lekötni. Neked még lehet családod, fiatalabb feleség és gyerek, de ő már nem lesz fiatalabb. Hagyd őt és kezdj új életet mással.
2019. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os

Oké..értem én is,de ez nem olyan egyszerű.

Lényegében nekem eszemben sincs saját "más" családalapítás.

Ezt én ezerszer mondtam neki,hogy engem csak ő érdekel. De hiába.. nagyon egy makacs természetű.

2019. okt. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!