Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki érti nőket? Elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Forever99 kérdése:

Valaki érti nőket? Elsősorban a hölgyek jelentkezését várom vagy válaszát, hogy megértsem őket.

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és nem volt még soha normális párkapcsolatom. Rengeteg visszautasítást kapok a lányoktól pedig nem vagyok rossz ember, nőt soha nem tudnék bántani és sose fordult meg a fejemben. Egy tisztességes becsületes adózó állampolgár vagyok. Lehet ez a baj. :D :D :D :D Most például van egy lány aki nagyon tetszik ő is lepattintott azzal a gyönge szöveggel, hogy van pasija. Múltkor például mondta nekem hogy majd ha rátalál a nagy szerelem stb. mondtam neki itt vagyok én azt mondja van pasija. Ha van pasija nem lehet túl boldog vele, de kétlem, hogy lenne és látszik rajta hogy boldogtalan és ez dolog szóba kerül teljesen elzárkózik. Valami történhetett vele csak nem tudom mi! Más palikat is lepattint nem csak engem ő pedig 28 éves. Ebben az esetben egy kicsit örülök mert nem a személyemnek szól az elutasítás, de mégis borzasztóan fáj mert, egy nagyon okos csinos értelmes jó humorú vonzó lányról van szó és olyan kisugárzása van ami eszméletlen. Én nagyon család centrikus vagyok és nagyon szeretem a gyerekeket és nagyon szeretnék egyszer családot, de ebbe egyre inkább kételkedem, hogy ez összejöhet valaha is. Annyian ráztak le már,hogy azt meg nem tudom számolni és ráadásul ez ember önbizalmát nem növeli, hogy odamerjen menni egy lányhoz. Mert ugye az azért elvárás, hogy mi kezdeményezzünk egy általunk szimpatikusnak vélt leendő hölgypartnernél. Társkeresőn is próbálkoztam szét küldtem egy rakás levelet, hogy legalább egy válasz legyen. Még akár az is "bocsi nem vagy szimpi". A társkeresőkön ott meg egyáltalán nem méltatnak még válaszra sem. Kedves hölgyek várom a tanácsokat értelmes hozzászólásokat. Csak azoktól kíméljetek meg hogy rossz helyen keresgélek, meg vár rám valahol nagyon ő! Meg egyszer úgy is lesz aki szeretni fog téged és oda lesz érted! Ezeket hallom azoktól a lányoktól akik 11 éve folyamat visszautasítanak. Kicsit már unalmas. Ezek által a kitartásom is csökken. Borzasztóan bele lehet fáradni ebbe az örökös "nem"-be meg se próbálnak meg ismerni. Csípőből mondja mindenki, hogy "nem"
2014. júl. 12. 14:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én értem őket.
2014. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én nő vagyok de én sem értem a nőket.
2014. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Bővebben? :D
2014. júl. 12. 14:42
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
Hát én már dühös lennék ennyi után a csajokra az holt biztos, nem tennék zsebre amit kapnának, tudod ha szép szóval nem megy...
2014. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek sem téged, sem a lányokat, akiknél próbálkoztál. Fogalmam sincs például, hogy az a 28 éves miért utasít el mindenkit. Ezt tőle kéne megkérdezni.

Így nem lehet semmi használhatót mondani. Egyszerűen nincs általános szabály.

2014. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Huhuuu de hosszú..:)))
2014. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Csak a saját megfigyeléseid mérvadók. Hogy kérdezhetsz meg egy nőt, "hogy működsz?"

Ha úgy véli tudja, és elmondja neked ki fog derülni, hogy nem úgy van. Mert nem tudja ő sem..

2014. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem elvárás, hogy a férfi kezdeményezzen. Alapvetően a nő választ. Hagy, hogy téged válasszanak, utólag nem tehetnek szemrehányást neked, csak maguknak, hisz az ő választásuk voltál.
2014. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem tudod hogyan kell vonzalmat kelteni a nőkben.


Nem olyan a stílusod, viselkedésed, hozzáállásod, testbeszéded, ami vonzalmat kelt a nőkben. Nem tudsz olyanokat mondani, ami miatt vonzódnának hozzád.


Teljes tévedésben jársz abban, hogy mi vonzó a nők számára, mire gerjednek be szexuálisan.


Itt olvasd el a második keresési találatot, ami egy cikk pont neked:

[link]

2014. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2014. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!