Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak hogy én nem kívánom még egyszer azt az élményt?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve együtt vagyunk és ő nagyon szerette volna kipróbálni a "kaki sexet" és hát, úgymond rávettem magam, ő eléggé élvezte de én nem kívánnám még egyszer... hogy mondjam meg neki?


19/L


2010. júl. 16. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pontosan így.
2010. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
hát ne így ebédidőben. mert ez most meghánytatott. köszi.
2010. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy bocs,de ez neked nem jön be..ne erőltesse.Sztem megértené:)
2010. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. megnevettetett. de nehéz szó...
2010. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak őszintén, a pasik nem szeretik ha mellé beszél a nő! Mondd meg neki, hogy ezt 1x kipróbáltátok, de Te nem élvezted annyira, úgyhogy szeretnéd megkérni rá, hogy ezt hanyagoljátok ha lehet.


Amúgy nem bántásból kérdezem, de hogy lehet az, hogy 4 éve együtt vagytok és nem tudtok ilyesmikről őszintén beszélni?

2010. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Állj elé és mond neki:


Drágám!Tudom,hogy a multkor neked nagyon jól esett a kaki szex,de nekem nem volt jó nem élveztem.Nem lehetne hogy hanyagoljuk?


Ha igazán szeret megérti.

2010. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
most pedig jöhet a kutya.
2010. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret megérti, de a vágyakat nem lehet elnyomni. (legyen az akármilyen meredek is)

Amúgy meg nekem is sok év után derült ki, hogy milyen párom van, szeretik, ha a nő őszinte, de ők valahogy nem azok.

2010. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem beteg a pasid. Lődd agyon!
2010. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!