Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon ciki? Micsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki? Micsináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves vagyok és egy 15 éves srác járni akar velem aki tök aranyos,nagylelkű és megértő és énis szeretnék vele járni mer nagyon bejön..csak az a ciki hogy nekem még nem volt barátom és még nem is smároltam senkivel és ő lesz az első és ő ezt nemtudja:S Neki meg már volt barátnője nem is egy.

Szerintem elég ciki lesz ha megtudja h. nekem még nem volt barátom.:S


2010. júl. 16. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2010. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Wááá...és a világ is össze fog dőlni.

Egyszer mindent el kell kezdeni, nem? Ha valaki azért nem járna egy lánnyal, mert az még nem csókolózott, hát, nemigen lennének párkapcsolatok...

2010. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dehogy az :)

tegnap feküdtem le először a barátommal, nekem már volt előtte szexuális kapcsolatom, de tegnap tudtam meg h a barátomnak ilyen téren én vagyok az első.

hogy mit éreztem? megtiszteltetést, hogy első lehetek az életében :) és persze örültem neki nagyon.

szóval semmi gáz, ez legyen a legnagyobb gondod ;)

2010. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én speciel ebben a helyzetben kifejezetten örültem neki, amikor kiderült, hogy az első barátnőm sem volt még együtt senkivel. Először mindenkiben benne van az, hogy biztos béna vagyok, stb. Bennem is, és gondoltam: ha nem tudja milyen, nem mondhatja, hogy "annyira" sz*r volt. XD


De ez a te helyzeteden nem segít. :D Amúgy nem ciki!

2010. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mit vársz?14évesen nemciki:)

24éves korodre lettél egyáltalán érett egy barátra.:D

nemciki megisztelő:p

ne aggódj nincs miért:D

2010. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat:D

Sokat segítettetek.)

2010. júl. 16. 17:19
 7/8 anonim válasza:
Ugyanmár. :D:D Dehogyaz. Vannak olyan srácok, akik kifejezetten örülnek annak, ha a csajnak vele volt először vmilyen kalandja, legyen az egy csók is. :)
2010. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással 28 évesen még cikibb lesz. Egyszer el kell kezdeni.
2010. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!