Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőt vödör vízzel? Ki érti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőt vödör vízzel? Ki érti a Nőket?

Figyelt kérdés

A párom ma jajgatott, ideges voltam és nem akartam én is kiabálni, pont locsoltam így bevittem egy vödör vízet és leöntöttem. Erre elhúzott dühében.

Ki nem állhatom hogy mindenen jajgatni kell.


2010. júl. 16. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
szakíts
2010. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megaláztad. ezekután biztos kedvesebb lesz veled...
2010. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Késő házasság gyermek (akit imádok, meg igazán Őt is, de a jellemének ezt a makacs és nem is tudom milyen részét szívesen "kivenném").
2010. júl. 16. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:

persze h elhúzott... elég durván megaláztad, ő abban a helyzetben azt várta volna, hogy meghallgasd, megbeszéld vele a dolgokat stb... persze a te türelmed sem lehet véges, pláne h tudod h ilyen állapotban valószínűleg meg se hallaná az érveid. mégis jobb lenne, ha ilyenkor hagynád hogy tomboljon, és leülnél vele megbeszélni az egészet, ha már lehiggadt (de magától!)

szerintem kérj tőle bocsánatot, mondd el neki h sajnálod, de te is ideges voltál és felejtsétek el az egészet.


más kérdés h én ebben a melegben kifejezetten örültem volna annak a vödör víznek :D ha van egy kis humora esetleg elsütheted neki h 40 fokban ez inkább jótett, mint bántás volt ;)

2010. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok


Minden kapcsolatban fontos a bizalom és persze a kommunikáció!!Általában a nők alkalmazkodnak, nemis értem ha gyerek is van hogy maradt még mindig hisztis:/ Beszéljétek meg, vagy ami nálam tuti bevállna ha utánoznád amikor hisztizik:D eddig nálam 2szer fordult elő és a barátom szinte kiparodizált amiért 2percig haragudtam is rá de észrevettem magam és rájöttem hogy igaza van:)

2010. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszer én is leöntöttem a barátnőmet egy kancsó vízzel, utána több hónapig normálisan viselkedett. Ő is rájött arra, hogy nem kell minden kis ügyet felfújni és kiabálni.

Véletlen nem mosogattam el, azon húzta fel magát. Megesik az ilyen.

2010. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bun-kó vagy.
2010. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nők tüzét nem szabad vízzel oltani.:)
2010. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon bunkó dolog volt csodálkozol, hogy megsértődött? én nem szólnék utána hozzád már bocs xD próbáljátok ki egy hétig legalább,hogy elmondjátok a szükségleteiteket és az érzéseiteket. sokszor az emberek nem mondják ki mit éreznek és mire van szükségük. az én kapcsolatomban ez segített, hogy ráébredtem mennyire visszafojtom ami bánt vagy amire szükségem van. nem merem kimondtani és a barátom nem találja ki így sokszor őt hibásztatom, ha nem kapom meg amire vágyom. (lelkis dolgokra értem vagy akár arra, hogy segítsen nekem)
2010. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek drágám de nem gondolod az igazt kéne irnod
2010. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!