Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » áruljátok már el hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

áruljátok már el hogy mi a lényege ennek az idézetnek? FONTOS

Figyelt kérdés

én tudom csak az 1ik ismerősöm totál félre értette.

"Egy kutyának nem kell se luxusautó, se hatalmas ház, se drága ruhák.

Beéri egy útszélen talált bottal. Lehetsz gazdag, vagy szegény, buta,

vagy inteligens, agyafúrt vagy tökkelütött,a kutyádnak mindegy.Ő csak szeretetet kér és ad. Hány emberről mondhatod ezt el? Hány ember szeret feltétlen ...tovább »és olthatatlan szeretettel? Hány ember mellett érzed, hogy ami te vagy, az különleges?"


2010. júl. 16. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mit lehet ezen félreérteni?
2010. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszi kutyának nézted.
2010. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a kutya feltétel nélkül szeret. Nem úgy, mint néhány ember.
2010. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19:38-asnál a pont.
2010. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen a kutyás hasonlaton van a félre értés. de könyörgöm!!! hogy a fenébe lehet félreérteni mikor tök 1értelmű a mondanivaloja?? bakker nem győzök magyarázkodni mert nem birja felfogni.
2010. júl. 16. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem hogy ez nem egy filmbe volt? egészen pontosan a "Marley és én"-be?

szerintem azt jelenti, hogy a kutya nem a pénzedért szeret, hanem azért mert te is szereted őt. és mindegy hogy ki vagy, a kutyádnak te vagy a legkedvesebb, legkülönlegesebb.

2010. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a barátnőd egy hülye egoista pitsa. xD
2010. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem a barátnőm. viszont az egója több a kelleténél az biztos!
2010. júl. 16. 19:52
 9/12 A kérdező kommentje:
tudtok olyan hasonló idézetet amivel fellehetne nyitni a szemét legalább hogy megértse merre keresse a lényeget???
2010. júl. 16. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem fogja fel, akkor fölösleges egy következővel próbálkozni...
2010. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!