Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, de megbocsátottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de megbocsátottam. De nem akarja még megkérni a kezem. Azt mondta szétszórt vagyok és az a félelme, hogy nem leszek így jó anya továbbá nem törekszem a családi harmóniára. Lesz ebből valami? Várjak?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, párom 40. Én már nagyon szeretném ha komolyabb vizekre evezne a kapcsolatunk 2 év után, de egyenlőre semmi. Nyáron megkérte a kezem miután kiderült, hogy megcsalt. Azt mondta soha többé nem fog megtörténni,1 hónapig könyörgött, sírt mire megbocsátottam neki de a gyűrűt nem fogadtam el, kértem egy kis időt, hogy újra rendbe jöjjön a kapcsolatunk. Már szeptember elején jeleztem, hogy én készen állok, azóta azonban egyszer sem hangzott el a nagy kérdés. Mondta, hogy persze megfogja de majd menjünk el nyaralni, és akkor. De arra most nincs pénzünk. Természetesen mondtam, hogy nekem nem kell nyaralás a leánykéréshez. Ráadásul tegnap azt mondta, hogy attól fél, hogy szétszórt vagyok, nem fogok majd tudni a gyerekre vigyázni. Meg, hogy nem vagyok "nyelős" típus ha épp valamin összeveszünk, nem adom meg a békét, nem nyugtatom le hanem beleállok a veszekedésbe és fél, hogy ő neki ettől kikészül az idegrendszere. Most mihez kezdjek? Lépjek ki? Lesz még ebből valami?

2019. okt. 21. 15:03
1 2
 1/18 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
27 éves vagy. Még lenne időd megtalàlni azt, aki valóban szeret. A jelenlegi pàrodnak meg mondd meg, h nyeljen ő.
2019. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő csal meg, és az ő idegrendszere... ja bocsi. Nem vagy nyelős típus, dehogynem! Egy megcsalást már lenyeltél, ne hidd h nem teszi meg újra. Kutyából nem lesz szalonna. Nem gondolod h olyannal kéne összekötnöd az életedet aki szeret és tisztel? Csak kérdezem...
2019. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
És kérlek, most nehogy leírd, h " de ezen kívül nincs semmi gond, nagyon jól megvagyunk , és nagyon szeretjük egymàst "
2019. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből amit leírtál mind az derült ki, hogy nem tervez hosszú távú kapcsolatot veled. A megcsalás utáni "lánykérés" is csak kármentés volt. Döntsd el, hogy meddig szeretnél neki mindent lenyelni..
2019. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Aztán meg csodálkoztok, hogy a gyerek születése után, vagy még terhesség alatt dobbant a pasi, mert még sem annyira fain az a kapcsika!
2019. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ad1: A párod nem szeret, és eléggé manipulatívnak hangzik.

Ad2: Vedd le, hogy látszódjon a neved. Simán rád lehet keresni facebookon már ha te vagy az a lány aki Mallorcán nyaralt nem rég.

2019. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom....

Ő csalt meg, de te nem törekszel majd a családi harmóniára. Beszarok rajta:D Meg rajtad is, hogy egy ilyen pasival vagy együtt és várod a csodát.

2019. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem szeret , te meg egy naiv hülye vagy ne harahudj.
2019. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy baba születése még egy betonerős kapcsolatot is megrenget. Ilyen a miénk is, 5 hónapos a lányunk. Már kifelé evezünk a káoszból, de a faradtság, tehetetlenség, éjszakázások, tanácstalanság, sikertelenség érzese elég gyakran volt a társunk nap mint nap, és nem viselte jól a kapcsolat. Így utólag és már egy picit távolabbról nézve megerősített, biztosított bennünket az egymás iránti szeretetről és bizalomról, de ott, akkor, benne abban a helyzetben nem egyszer megfordult a fejemben hogy fogom a gyereket és hazaköltözök anyukámhoz. Na most ugyanezt végigvinni egy labilis, ki-tudja-hová-tart kapcsolatban egyik fél sérülése nélkül, nem tudom hogyan lehet. Én továbblépnék a helyedben, legalábbis gyereket semmiképpen nem vallalnék még jópár évig.
2019. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Ne legyél már ekkora lúzer...legyen már tartásod basszus... Fiatal vagy még találhatsz normális pasit. De ahhoz már elég idős vagy, hogy egy percet se pazarolj az életedből rá... Ez egy patkány. Ráadásul két év után megcsal?


Mondjuk azt már túlzásnak érzem, hogy mégegyszer megkérjen. Ő közölte, hogy el akar venni, te nemet mondtál. Amit megértek, de most vagy megbocsátottál vagy nem... El kell dönteni.

De egyértelműen csak kifogásokat keres. Nem tudom mire vársz. Ez így nagyon nyögve nyelős.

2019. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!