Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más anya is ilyen helyzetben?

Van más anya is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

1 éve szültem. Rögtön tejbelövellés után megjelent egy mobilos kemény csomó a bal mellemben ami mindig tele volt tejjel és szinte mindig abból szoptattam. Sose fejtem a melleim. A csomó azóta is ott van abban a bal mellemben. Pedig a szoptatást már fel éve abbahagytam. Májusban voltam uhn ahol azt mondták ciszta. És 9 hónap múlva menjek kontrollra. De azt is tudni kell hogy nem elég hogy tejbelövellés óta ott van és abban a mellben volt a sok tejcsi de még a gyerek miatt folyton azon a bal mellemben is aludtam és éjjel nappal szopta a gyerek lógott neki a szájában. Ugye ki nem fejtem soha. És rögtön 6 hét után megjott a menzeszem is és mégis rengeteg tejem volt. Szóval ilyen hormonális zavar miatt alakult ki a ciszta abban a mellemben?

Mindenesetre a legutóbbi menzeszkor extra érzékeny lett és ezért most elmentem nodokimhoz aki mastodynon cseppeket írt fel és uhra beutalt most novemberre.

Már esküszöm félek lehet baj van?

Miért fájhat ez a ciszta. Kb kedd óta szedem a cseppekktol mintha jobban fájna.

Mivan nagy baj van?

Ráadásul elég fiatal vagyok 21 éves anyuka.


2019. okt. 19. 18:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Pont a bal mellemben van amiből mindig szoptattam és sajnos sose fejtem amit így már bánok. És a csomó pont a tejmirigyen van.
2019. okt. 19. 18:29
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen mozgatható mobilos csomó.
2019. okt. 19. 18:29
 3/9 A kérdező kommentje:
És szules óta nem csak ez az egy panaszom van hanem az is hogy extra fájdalmas a peteeresem. Ma van pont a 14 nap és leszakad a jobb petefeszkem.
2019. okt. 19. 18:31
 4/9 A kérdező kommentje:

Mik ezek a hormonális gondok és miért van ott az a csomó szoptatás után?

Már hétfőn elkell mennem pszichológushoz úgy szorongok..

2019. okt. 19. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen parázást nem kéne csapni, megnézik uh-val, nagy eséllyel semmi bajod.
2019. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
De jó, hogy itt vagy 😊
2019. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nazzi! Isten hozott!


Amúgy nekem is van azóta szintén a bal mellemben, és amúgy én fejtem is. Szóval semmi köze hozzá. Egyelőre még uh-ra se jutottam el.

2019. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem fibroadenomám van. Kb 1 centis csomó a bal mellben és volt 5 pici is. Szoptatás után a pici csomók eltűntek, a nagy elvándorolt.. Kisebb lett és beljebb került. Mondjuk én 14 éves korom óta szenvedek vele, gyakran fájt, de nem akartam kiplasztikáztatni, így évente kontroll. Előfordulhat, hogy volt egy pici csomód ami a hormonlökettől nagyobb lett. De uh után kiderül mi a gond, addig meg ne parázz ennyire.
2019. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja hát én már szarrá dramaztam már hogy végem stb. Már lassan a családom is pszichológusra szorul úgy beparaztattam őket is. Szornyu
2019. okt. 19. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!