Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit szólnál ha a parod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál ha a parod ilyen stilusban irogatna neked, ezeket?

Figyelt kérdés

“Na ne zavarj már..” , “cshhh”, “csendbe legyel mar baz*g” “f....szt nem ertesz a szobol b....zdmeg”

Hozzatennem nem dolgozik hanem otthon van. Es semmit nem irtam neki, csak h mit csinal, mi ujsag. Erre jott a na ne zavarj, majd kerdeztem h egyaltalan nekiallt-e keszulni, erre meg jott a tobbi ocsmanysag..


2019. okt. 23. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, ilyenkor miért merül fel bármilyen kérdés? Ki kell dobni a francba. Van elég szabad férfi, aki tud tisztelettel bánni a nőkkel.
2019. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannyira csendben maradnék, hogy nem is hallana felőlem soha többé semmit. :-)
2019. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Ilyesmire minek szolni? Keresni kell egy emberformájut!
2019. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt szólnám, hogy:oké, nem zavarlak soha többet cshhh, baz*g"f"...sz, b....zdmeg.
2019. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Biztosan nem írnék többet egy ilyen IQ-negatív kis gyökérnek! Amúgy sem hiszem, hogy ilyen pasim lenne.
2019. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én el sem tudom képzelni, hogy mennyire magas és jóképü lehet a srác, hogy még vele vagy.

Nekem is vannak pillanataim amikor a párommal nem akarok beszélni de elnézést kérek és azt mondom, hogy foglalt vagyok. Na de hát én nem engedhetem meg magamnak ezt a stílust.

2019. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Barátnőm is hasonlóan beszél.

Kivancsi lennék, hogy mi játszódik le a fejében.

Ha érdeklődő vagyok, akkor neki nem tetszik, mindjárt mondja, hogy elege van a kerdesekbol...

Lehet narcisztikus személyiség?

2019. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!