Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod elköszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod elköszönne merthogy elmegy aludni, és utána még másoknak írogatna?

Figyelt kérdés

Nem facebookon élem az életem, általában együtt vagyunk a párommal és olyankor nagyon jól megvagyunk, de mikor nem vagyunk együtt, akkor azért akadnak idegesítő dolgok... Pl ma este beszélgettünk facebookon, aztán elköszönt, merthogy ő álmos és elmegy aludni. Kijelentkezett chatből, nekem már nem ír, de másnak igen... és már 1 órája legalább. Kérdezzek rá, hogy ez mi volt?

18/L


2015. febr. 10. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Sztem szimplán bunko és gyorsan hagyd ott!

Nem te vagy neki az első :-/

2015. febr. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia! Mondta valaki, hogy masnak ir, csak neked nem? Vagy ez egyszeri alkalom volt? Mert ha most tortent eloszor, akkor szerintem ne kerdezz ra. Ha tobbszor is elofordult, kerdezd meg. En rad bizom. :)
2015. febr. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ugy van beszéld meg vele!persze ha ez az elsö alkalom!mond el h téged ez bánt
2015. febr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kálium-klorát ***** válasza:
47%

No igen, nem muszály azt vetíteni, hogy aludni megy.

Nem mindenki tudja önmagát vállani mindig. Sőt talán senki sem tuja mindig.

2015. febr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kálium-klorát ***** válasza:
Estleg elalvás előőt/közben eszébe jutott valami fontos és már kiment az álom...
2015. febr. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Óóó, szivem, tegnap jól lepattintottál....

Mit tud az a másik, amit én nem ?

Szivesen kényeztetlek olyasmivel is amit eddig még nem mondtál, hogy szeretnéd (ha meg tudom tenni)...

Nyuszikám játszhatnánk azt, hogy ismeretlenül írogatunk egymásnak ...

2015. febr. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szimplán csak veled nem akart beszélgetni. Velem is csinálták már...pl az egyik ex sokszor bejátszotta mennyire álmos, megy aludni, aztán hajnalig írogatott egy szextárskeresőn...
2015. febr. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy írt másoknak?
2015. febr. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

vagy arra nem gondoltál esetleg hogy minden nap együtt vagytok, sokat beszélgettek, és egyszerűen kifogy a témából?

és attól még h szeret téged, lehetnek barátai, de fél h megbánt és ezért mondja h megy aludni. mondjuk nem szép h hazudik, és elhiszem h rosszul esik, gondolhatsz arra is h mivan h ameg akar csalni. De ha meg akar úgyis megteszi. De ha megadsz neki mindent, és elnézed az apró hibáit, és h amegy így neked akkor jó lesz. Ha nem akkor meg beszéld meg de akkor tuti hiszti lesz, és ha ő fontosabb neked mint te neki akkor lehet h kis mosolyszünet lesz ebből,aztán meg ezen megy majd mindig a hiszti...

2015. febr. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ahogy irtad általában együtt vagytok. szerintem ez az irogatos dolog olyan h nem akar megbántani, de nem akar veled irni. szükség van egy kis szabadságra is. ha folyton veled van és még veled is ir mindig akkor kicsit sok vagy neki. idővel majd te is rájössz h szükséged van egy kis időre amikor nem a pároddal vagy. de ha ebből rendszert csinál én kicsit utána járnék h kivel és mit beszél. ( de én már most is utána néznék, nagyon féltékeny típus vagyok :P )
2015. febr. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!