Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a hiba bennem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hiba bennem? Miért nem találom a hozzám illő társat?

Figyelt kérdés

Világ életemben egy lelkileg gyenge és szeretetre éhes nő voltam akit csak a rossz dolgok értek az életben!! Voltak már kapcsolataim de egyik sem tartott sokáig. 3 éves kapcsolat volt a leghosszabb eddig az életemben. Utána csak pár hónaposak voltak. Aztán volt 1 éves kapcsolatom de az is véget ért és most is lassan 2 éve van egy kapcsolatom ami szintén nem jó!!

Bennem a pasik mindig csak a rossz dolgokat figyelik a negatív tulajdonságaimat de a jókat egyik sem értékelte eddig. Pedig nincs velem semmi baj az ég világon én ebben biztos vagyok. Tudom nagyon ragaszkodó típus vagyok és a pasik ezt nem szeretik mert úgy érzik megfojtom őket a szeretetemmel pedig én nem ezt akarom. Nagyon sok törődésre figyelemre és gyengédségre vágyom amit nem kapok meg senkitől!! Nem tudom miért van ez mi a hiba bennem? Az,hogy nagyon tudok szeretni? Hűséges vagyok a páromhoz? Vagy mi a gond,hogy nem vagyok ribi talán akkor jobban szeretnének a férfiak is. De én nem tudok olyan lenni mindig is tisztességes becsületes lány voltam aki csak szeretne végre egy hozzá illő társat találni de úgy érzem,hogy soha nem jön el az igazi! Most is lassan 2 éve kínlódok egy olyan pasi mellett aki nem tud értékelni engem :( De elhagyni meg nem tudom egyszerűen képtelen vagyok rá mert társfüggő vagyok szinte már betegesen. Nem akarok egyedül lenni akkor inkább a halál. Nem tudom mit tegyek van ebből kiút???? Hol találhatnénk egy hozzám illő társat? Hol keressem? Vannak még egyáltalán romantikus alkatú érzelmes pasik???


2019. okt. 24. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem se kellene egy bolond tarsfuggo, mar bocsanat.
2019. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit egyoldalú így az információ, valószínűleg árnyaltabb a történet, mint hogy veled nincs semmi probléma, a gonosz pasik meg elhagynak.
2019. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es bonolond aki mondja miért lennék én bolond azért mert sok szeretetre vágyom gyengédségre törődésre ez is olyan nagy baj talán?????????????? Én sem szeretem azt,hogy társfüggő vagyok de tudom,hogy ez egy lelki eredetű betegség amiből nagyon nehéz kigyógyulni!!!! Csak szenvedek és őrlődik elhiheted nem kellemes érzés!!
2019. okt. 24. 16:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Világ életemben egy lelkileg gyenge és szeretetre éhes nő voltam akit csak a rossz dolgok értek az életben!!"

Első hiba, mindig mindenki más a hibás, te csak ártatlan vagy. Nem vagy te se hibátlan.


"Bennem a pasik mindig csak a rossz dolgokat figyelik a negatív tulajdonságaimat de a jókat egyik sem értékelte eddig."

Megint csak mindig a másik a rossz. Tessék felnőni, átgondolni, te hol hibázol és tanulni belőle.



"Nagyon sok törődésre figyelemre és gyengédségre vágyom amit nem kapok meg senkitől!!"

Nagy hiba. Miért másoktól várod, hogy boldog legyél, hogy kielégítsék a vágyad? Boldoggá csak te tudod tenni magad, a társad kiegészíteni tud max.


"2 éve kínlódok egy olyan pasi mellett aki nem tud értékelni engem :( De elhagyni meg nem tudom egyszerűen képtelen vagyok rá mert társfüggő vagyok szinte már betegesen. Nem akarok egyedül lenni akkor inkább a halál."

Még te is bevallod, hogy inkább nyelsz, minthogy kilépj. Mégis így hogy értékeljen bárki is, hogyha magad sem becsülöd? Megint csak az előző bekezdésre tudok rámutatni - miért mástól várod, hogy rendbe legyél, ha te magad sem tudod rendbe rakni?


30n

2019. okt. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Látom itt is mindenki csak okoskodni tud az észt osztani de megérteni nem tud senki!! Fel kell keressek egy jó szakembert más választásom nincs!
2019. okt. 24. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az utolsó hozzászólásodból már tudom, hogy miért hagynak el a pasik.
2019. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
na ha ennyire tudod,hogy miért hagynak el akkor mond csak hallgatlak kíváncsi vagyok!!!
2019. okt. 24. 17:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan azért hagynak el, mert hiába próbálod meg nem mutatni, egyértelműen csak arra koncentrálsz, amit te KAPNI akarsz a kapcsolattól. Ezt bárki észrevenné, akárhogyan is próbálod rejtegetni.
2019. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen egyértelmű, hogy ilyen lelkibeteg, gyenge nőnek adod elő magadat plusz kétségbeesetten próbálsz kapcsolatot keresni/megtartani és ezt a férfiak megérzik és nem szeretik. Már a hozzászólásaidtól a hideg ráz és emellé azt hiszed veled tényleg nincs baj.
2019. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Írtam egy szerintem tök jó, hosszú monológot segítő szándékkal, hogy észre vedd, árulkodik a szöveged néhány nagyon alap dologról, amit rendbe kell raknod. De ha a kritikatűrésed a nullával egyenlő, akkor kitörölheted a szakemberrel is a fenekd, mert kidobott pénz lesz, tőle se fogod elfogandi, hogy a mártírkodással nem lesz egészséges a kapcsolatod senkivel se.

De akkor felveszek még egy pontot: nebántsvirágnak lenni sem épp jó dolog.


30n

2019. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!