Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a hiba? Nem találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba? Nem találom a szerelemet!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok de még nem volt párkapcsolatom. Persze udvarlók vannak de valahogy nem találom az igazit. Lehet h én vagyok túl válógatós de ha egyszerűen nem érzek vonzalmat. Eddig csak egy srác váltott ki belőlem komyoly érzelmeket de sajnos nem lett semmi. Mások meg ilyen idős korukban már 3-4 párkapcsolaton túl vannak? Velem van a hiba?
2011. márc. 14. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat,21 múltam és még csak egy kapcsolatom volt.szerintem nem veled van a hiba
2011. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Küldesz privit? :D Én 19 vagyok és fiú. Mondjuk nekem volt egy barátnőm de kiszeretett belőlem pedig én még csak kezdtem beleszeretni, de legalább barátok maradtunk :) ( csak 1 hét volt.. xD )

Én is nagyon válogatós vagyok, ő épphogy tetszett annyira h megpróbáltam hogy hátha, mert neki nagyon tetszettem :D

2011. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet erőltetni. Várj türelmesen. És ne az érzelemhez keresd a tárgyat, hanem az emberhez az érzelmet. Vagyis ne azon erőlködj, hogy mikor találsz már valakit, akibe szerelmes lehetsz, mert akkor csak egy tárgyat keresel, akin levezetheted a már félig-meddig kész érzésedet. Ezt sokan csinálják, nekem is nehéz megállnom, hogy ne így legyen. Ezzel szemben járj nyitott szemmel, és ha valakibe beleszeretsz, azt vállald, de ha nem, azt is.
2011. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!