Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki az első pofon után azonnal szakított? De őszintén!

Figyelt kérdés
Mindenki jön ilyenkor az azonnal hagyd ott szöveggel, bele sem gondolnak, hogy sok esetben ez mennyire nehéz (nincs hova menni, gyerekek stb.). Azok akik ilyenkor egyből farkast kiáltanak, maguk is azonnal lépnének?
2019. okt. 25. 16:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, az egyébbe szerettem volna, nem a testvéri kapcsolathoz.
2019. okt. 25. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítottam, nincs az a rossz helyzet amiből ne mernék kilépni. Mondjuk én alapból nem hagytam sose hogy teljesen kiszolgáltatott legyek egy pasinak, ennél azért több eszem van.
2019. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pofon nélkül már azért leléptem, mert nem tisztelt és elhidegültünk.
2019. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek egyedül élni, az első pofin után szakítottam, nem vagyok társfüggő, hogy egy agresszív állatra szoruljak.
2019. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem.


A menyasszonyom borderline.

Nagyon is jól tudom mire vállalkoztam. A pofon a legkisebb amit kaphatok.

Mondjuk...

Kemény 160 centi és kevesebb, mint 50 kg, szóval nem nagyon van ereje. Ha fel is pofoz, vagy ütögeti a mellkasom (én viszont még ha nem is kigyúrt, de azért jó kondiban lévő vagyok) szinte nem is érezni.

Amikor kés kerül elő, akkor kell óvatoskodnom.

Illetve a vázáknál és tányéroknál. Azzal azért csak fáj ha megdobnak.


22/F

2019. okt. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5, te jó ég...hát kitartást. Én be nem vállaltam volna hasonló kapcsolatot, előbb futok el...

Engem egyszer "véletlenül" nyírt majdnem ki exem :) nem volt kérdés, hogy nem folytatjuk, pedig a szándékosságot mindvégig tagadta. Én viszont láttam, amit láttam, éreztem, amit éreztem, szóval block mindenhol, és vége. Sokkal később, egyszer még találkoztam vele, hogy ne rettegjek a férfiaktól, de ennyi. Hatott, de soha nem mertem vele újrakezdeni. Pedig egy ideig még szerelmes voltam a történtek előtti énjébe, mint a huzat... Majd belehaltam, hogy véget vetettem neki, de a mai napig azt gondolom, hogy helyes döntés volt, mert ennél fényévekkel többet érdemlek. És igazam is lett. A mostani páromnál édesebb fiút már el sem tudnék képzelni magam mellé! ❤️

2020. márc. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!