Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kaphatnék tanácsokat? (Többi...

Leximexike kérdése:

Kaphatnék tanácsokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nah szóval nekem van 2 féltestvérem akik ikrek. 18 évesek én 14. Életembe először találkozok velük holnap. És az anyukájukkal. Egyedül megyek a találkozóra mivel apukám részéről vannak ugye és apa nem tartja velük a kapcsolatot és leszarta, hogy én meg akarom őket ismerni így megkerestem az anyukájukat facen és beszéltem vele. A lány féltesómmal már hívásoztunk is. Nagyon megszerettem és ahogy észrevettem nyitott felém. Viszont van az ikre aki fiú. Hát ő én úgy veszem észre, hogy tudomásul vette ezt az egészet de nem igazán nyit felém. Fogalmam sincs mit kéne mondanom a fiú féltesómnak. Nem igazán tudok így beszélgetni vele holnap. Nagyon félek, hogy hogy fog viselkedni velem vagy egyáltalán kíváncsi e rám. Segítsetek. Hogy tudnék nyitni felé?

Tudom kicsit bonyolult ez az egész és hülyén fogalmaztam amiért elnézést.



2018. okt. 21. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nyitottál. Nem kell semmit erőltetni. A lánnyal valószínűleg tudsz majd beszélgetni.
2018. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan az 1-es írta - Te már nyitottál. Természetes vágytól vezérelve. Jól tetted. Találkozásnál egy-két testvéri puszival üdvözöljétek egymást. Ha a fiú tartózkodóbb lesz, ne légy vele szemben fölényeskedő, őt ignoráló. A lányt nyitottabbnak látod. Beszélj - szólj - mindkettőjükhöz. Érdeklődj afelől, hogy mit csinálnak, mi a tervük a jövőre. Te is mondd el azt, amit magadról akarsz. Kitérhetsz arra, hogy mennyire jó érzés neked, hogy találkozhatsz velük és hogy nem zárkóztak el a találkozástól. Ilyen és ehhez hasonló bevezetők után (bizonyára már Te is átgondoltad, hogy mit mondasz nekik) megered a nyelvetek. Gondolom, a távozáskor szintén természetes lesz testvéri puszi

Ismerek két féltestvért, akik éppen úgy viszonyulnak egymáshoz, mintha édestestvérek lennének. Ahol kell - segítik egymást. Az apjuk közös.

2018. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Akármennyire is furán hangzik, egy fiúnak nehezebb feldolgozni egy családi változást, mint egy lánynak. Adj neki időt, biztos vagyok benne, hogy jól ki fogtok jönni!
2018. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a fiú féltestvéred nem tudja feldolgozni, hogy Neked végig ott volt az apád, míg őket cserben hagyta ugyanaz az ember. Ez irigységet, haragot is eredményezhet nála, de ha megérteted vele, hogy Te erről nem tehetsz, talán megbékél.
2018. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem örülj annak, hogy a lány (és pláne az anyuka!) nyitottan áll hozzád. Engem gyerekkoromban elhagyott az apám, és utána csinált másik gyerekeket, akik nem is tudnak rólam. Nem meséli el nekik, hogy milyen jóságos apuka, aki a legelső gyerekét 5 éves kora óta leszarja. Ha ez a 2 gyerek mégis felkeresne egyszer engem, úgy elzavarnám őket a halál kénköves f.ra, hogy csak na. Nem érdekelne, hogy nem ők tehetnek róla. Szóval örülj, hogy a nővéred nem olyan, mint én.
2018. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%
szerintem gondolj bele a másik oldalba, ahogy már írták előttem is. A fiúk egyébként is máshogy reagálnak dolgokra, benne van a pakliban az is, hogy ő egyáltalán nem akar nyitni feléd, lehet ha valamennyire megismer akkor majd ez változik, így ismeretlenül nyilván ennyit tud rólad hogy az apja aki elhagyta most téged nevelget, róluk meg lemondott. Én sem repdesnék az örömtől valószínűleg.
2018. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hagyd. Lehet hogy ő is jófej, csak egy kicsit óvatosabb. Hagyj neki időt
2018. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te megtetted az első lépést,a nővérem nyitott is feléd,ebből nagy baj nem lehet vele már biztos tudsz majd beszélgetni holnap.A srácnál pedig valószínű azért nem vetted ezt észre,mert Ő biztos nehezebben kezeli ezt a dolgot,adj neki is esélyt hátha holnap megnyílik.Ha pedig nem akkor ne erőltesd,lehet neki idő kell.🙂
2018. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!