Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdeklődik ez a pali a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődik ez a pali a barátnőm iránt, ugye szerintetek sem meleg?

Figyelt kérdés
Hallomásból meg látásból ismertem én ezt a srácot, de nem foglalkoztam vele, annyit tudtam, hogy régen modellkedett meg azt mondják meleg, ami külseje alapán el is képzelhető, bár más palikkal még nem láttam... most újabban teljesen rácuppant a barátnőmre, akárhol találkozunk vele odajön -barátnőm sem ismeri jobban mint én, vagy még annyira sem-, hogy milyen különleges és szép a barátnőm meg miért nem jelentkezik ilyen olyan ügynökségbe stb... Tény, hogy szép és különleges, nincs barátnőmben ázsiai vonal, de mégis olyan hatása van kicsit az arcának ami nagyon szép, fenékig érő szép haja van és nagyon ad magára DE amúgy meg 160 centi és nem is vékony inkább nőies szal nem értem ezt modelles dolgot, szerintem meg haverom szerint és kamu és az én nőmre fáj a foga. Szerintetek?
2019. okt. 27. 02:00
 1/3 Savlekotő ***** válasza:
33%
Ha a barátnőd még egy random csávóval is elmegy nem kár érte,ha nem bízol benne eleve megette a rosseb.. És mint tudjuk ezek a hu de szép vékony igényes lánykák nem a hűségről híresek ők általában pénztárcára mennek amiből lehet feneket csinálni póthajat venni..
2019. okt. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Én is holnap megyek fenékig érő hajat csináltatni erről jut eszembe. Szorítsatok, hogy minden oké legyen 😘🦄🧚‍♂️
2019. okt. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem írtál, hogy a barátnőd hogy szokott reagálni a közeledésre. Tetszik neki a pasi, szimpatikus neki, flörtöl vele, idegesíti, vagy nem érdekli?

Az, hogy valakiről azt mondják, hogy meleg, semmit nem jelent.

2019. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!