Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy következik ez ebből lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy következik ez ebből lányok?

Figyelt kérdés
..barátnőm szeretne babát én még nem mert nem érzem magam késznek és az idő sem igazán alkalmas, ezt elmondtam neki erre azt mondta miért nem vagyok csinos? Elmondtam az érveim..
2019. okt. 27. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Bocs, de a barátnődnek elég hülye logikája van. L
2019. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Vagy hatszor el kellett olvasnom hogy jol ertem-e, eleg ostoba egy lany lehet ,nem is baj ha nem szul
2019. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Szóval a csajod babát szeretne, te nem és erre azzal érvelt hogy nem tartod őt szépnek?

Ha igen, szimplán lelki zsarolás szerintem. Hozzátenném ez teljesen szubjektív lehet, nem így van.

21/L

2019. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőd buta, és tudni szeretné, hogy legalább szép-e.
2019. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
#3-#4 a szép és a csinos nem ugyanaz. :)
2019. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
"de, kicsim, de ha szétfeszít egy kölök, majd nem leszel az" lol
2019. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy burkolt kérdés arra, hogy szereted-e, elég-e ő neked egyáltalán, ha nem tervezel vele hosszú távra.

Mióta vagytok együtt?

2019. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kicsivel tobb mint 5éve vagyunk együtt
2019. okt. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!