Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A kiskutyámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A kiskutyámmal legyek, vagy a párommal? Tényleg választanom kell közülük? Vagy létezik arany közép út?

Figyelt kérdés

Páromnak is van egy kutyája, és nekem is.

A gond csak azzal van, hogy a 2 kutya nem jön ki egymással...


Próbáltuk őket összeszoktatni, de nem igazán jártunk sikerrel...

Pedig jó lett volna, ha megszokja egymást a 2 kutyó, mert ha megyek a páromhoz, akkor vihettem volna így mindig magammal hozzá az enyémet, de így nem lehet...


Párom azt mondta, hogy engem bármikor szívesen lát, de a kutyámat ezentúl ne vigyem hozzájuk, mert őt zavarja, a kutyák közti acsarkodás, ugatás, stb....

Mert szereti a kutyámat, félre ne értsem, de ha a 2 kutya nem jön ki egymással, akkor az enyémet ne vigyem oda.


Lehet, hogy ez érthető/jogos kérés a párom részéről, de nekem olyan, mintha választanom kéne a kutyám, és párom között...

Mert mindkettejükkel csak akkor lehetek, ha párom jön hozzám!


Tudom kire bízni a kiskutyám, nem ezzel van a baj, mert anya is nagyon szereti, és ő eleve sokat viszi magával, sokat van vele, amíg én dolgozok, van mikor a hétvégeken is viszi magával.

De én mindezek ellenére úgy érzem, hogy nem töltök annyi időt a kiskutyámmal, mint amennyit szeretnék...


2019. okt. 28. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem te kombinálod túl. Itt semmiféle választás nincs. A munkahelyemre se vihetem be a csajomat, mégse mondom azt, hogy a főnököm választás elé állít, hogy ő, vagy a csajom? :D

Szerintem egy ésszerű megoldás, hogy senki nem hurcolássza a kutsust. Te mégsz kutya nélkül a barátodhoz, ő meg jön kutya nélkül hozzád.

"úgy érzem, hogy nem töltök annyi időt a kiskutyámmal, mint amennyit szeretnék"

Akkor neked nem való párkapcsolat.

Én is nagyon szeretem a kutyámat, de az életben mindennek megvan a maga helye. Olyan nincs, hogy valakire rá tudnánk szánni az időnk 100%-át. Azt bizony meg kell osztani. Erről is szól a felnőtt lét.

2019. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van.
2019. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el őket kutyaiskolába, kérjetek segítséget szakembertől és tanuljátok meg a szakszerű módját annak, hogy hogy kell a két kutyával bánni. Az ilyen kisebb kutyáknál könnyű elhanyagolni a rendes nevelést mert jajj hát kicsi meg cuki úgy sem árt senkinek. De ettől még nagyon fontos a rendes szocializáció. Ha nem értetek ilyen szinten a kutyákhoz akkor szakértői segítséget kell kérni. Csak nevelés és fegyelmezés kérdése, hogy kijön-e a két kutya egymással (bár ezt a fajta szocializációt már kicsi korukban el kellett volna kezdeni).
2019. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
67%
Itt iszonyat nagy probléma van a kutyák szocializációjával. Nekem kettő van,mindenhova jönnek velem,ahova lehet. Szocializálva és nevelve vannak,nincs ilyen,hogy nem jönnek ki más kutyával.. valamelyik agresszív lenne,úgy földhöz vágnám,hogy utána kétszer is meggondolná a dolgot. Kutyasulit javaslom mindenképpen..
2019. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

És mi lesz, ha összeköltöztök? Gondolom felnőttként ésszerű lépés lesz a közeljövőben. Valahogy meg kell oldani ezt a gondot és segítségét kérni az összeszokáshoz, nem? Kutyaiskola?

Egyébként meg addig simán lehet megoldás, hogy egyszer te mész kutya nélkül a parodhoz, egyszer ő megy hozzád kutya nélkül. Felvaltva nem olyan vészes

2019. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője a két neveletlen eb miatt.
2019. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem a 2 kutya a neveletlen eb, hanem 2 ember aki egy ilyen problémát képtelen megoldani, és hagyják , hogy közéjük álljon 2 kutya.


Értem én, cukik aranyosak megbízhatóak a kutyusok az állatok...nade még is csak emberekről van szó, társas emberekről...

2019. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig össze kéne szoktatni a kutyákat, ha hosszú távon összeköltözést is terveztek.

Milyen kutyákról van szó?

2019. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Egy amstaff, és egy tacskó-foxi keverék

Páromé az amstaff az fiu, a tacsi keverék az enyém lány, egyidősek egyébként.

2019. okt. 28. 14:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Ivarosak, ivartalanok? Mennyi idősek? Hogyan nevelitek őket?
2019. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!