Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek menthető még ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kívülállók véleményére vagyok kíváncsi, azért írok most ide.

A párommal 4 hónapja vagyunk együtt. Hatalmas szerelemmel indult a kapcsolatunk. Éjjel nappal beszélgettünk, minden nap találkoztunk. Mindig "kínlódott", hogy mikor lehetünk már végre együtt. Ezt a kínlódást aranyosnak éreztem, nem rossznak, de talán nem volt teljesen normális amennyire szenvedett abban a 8 órában is, amikor dolgoztunk.

Viszont nekem voltak más dolgaim is mellette (ettől a minden napos találkozó megvolt, csak mondjuk egy nap nem töltöttünk együtt 6 órát "csak" négyet) mondta, hogy megérti és idővel tényleg egyre kevesebbet problémázott már ezen.

Viszont az elmúlt 1-2 hétben olyan távol éreztem magamtól, de nem tudtam volna megfogalmazni, hogy mi miatt és elmondta nekem, hogy változtak az érzései, hogy már nem zavarja az se ha 1-2 napig nem láthat, már hozzászokott. És, hogy már nem azt érzi, mint az elején. Azt mondta, hogy hiányozni mindig hianyzok neki és nem múlt el minden meg nagyon szeretné, hogy jó legyen, de nem tudja mi lehetne a megoldás és miért érez most úgy, ahogy.

De valószínűleg azért, mert annyit "szenvedett" már nélkülem, hogy eljott az a pont, amikor már nem borul ki.

Nekem is fontos volt mindig az együtt töltött idő, tehát nem az volt, hogy elhanyagoltam volna, annyi, hogy én úgy vagyok vele, hogy oké hiányzik a másik, de látom délután és tök jó, ő meg arra fókuszált, hogy miért nem lehet több... De ő ebből azt vette le, hogy én tökéletesen megvagyok nélküle is és nekem nem is hiányzik.

Úgyhogy most már van olyan, hogy 1-2 nap is kimarad amikor nem látjuk egymást és kevesebbet is beszélünk.

Mit gondoltok/tanácsoltok?


2019. okt. 28. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon tini kategória. A párod egy 15 éves kislány szintjén van érzelmileg. Emellett 4 hónap alatt ti gyakorlatilag lezavartatok kb 20 év házasságot. Hogy lehet 4 hónapra azt mondani, hogy hát nem úgy érez mint az elején? Könyörgöm egy kapcsolat "elejét" is években lehet kifejezni nem 2 hétben. Ahol 4 hónap után ilyen gyerekes hisztik vannak az nem párkapcsolat és nem is kell megmenteni. Nagyon gyerekek vagytok még egy kapcsolathoz fejben, főleg a párod. 4 hónap alatt ami ennyire elcsesződik az halva született dolog volt.
2019. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem süt a párodról, hogy bizonytalanul kötődik. Ez nem megoldhatatlan probléma, csak nem neked kellene megoldani, hanem neki. De a leírás alapján ő épp most készül a nyakadba varrni.
2019. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, érzem, hogy valami nincsen rendben nála. Nem azt mondom, hogy én tökéletes vagyok, de már az is megfordult a fejemben, hogy csak így akar ramijeszteni, hogy legyek már vele többet?!
2019. okt. 28. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy rakás dolgot megtanul az ember kezelni idővel, ez is ilyen. Nem látnék bele semmi rosszat, egyelőre, velem is történt hasonló.
2019. okt. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na itt a példa arra, hogy az amit szerelemnek neveznek , az nem az, és csak össze tévesztik a fellángolással, a szexuális vággyal az egészet, mivel nincsenek tisztában a fogalmakkal, hogy mi melyik és mit jelent. Ez a színt, egy tizenéves tini gyerek "szerelem" , ami nem is igazi érzés.


Gyerekek vagytok még a valódi szerelem érzéshez. Meg kell még érni, nem csak korban, testben, de még agyban is.


Ez amit leírtál, nem szerelem! Szimplán csak fellángolás. A szerelem jóval tovább tart, míg a fellángolás csak pár hónapig ég nagy heves lángon. Ez a különbség egyik része! Ez már sajna nem lesz nálatok jobb. Csak hozzátok egymás idejét, de végül úgy is szakítás lesz a vége, és ehhez nem is kell már olyan sokat várni.

2019. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!