Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azért szakított,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azért szakított, mert egyedul akar lenni. Szerintetek visszajön?

Figyelt kérdés

Nagy szuksegem lenne a segitsegetekre a parkapcsolatommal kapcsolatban. Baratommal 3 eve lennenk egyutt novben, iden kezdett a SOTE-n es azota megvaltoztak a dolgok.

Elotte rengeteget voltunk egyutt, nagyon sok programot csinaltunk, rengeteget hulyeskedtunk, nevettunk, bunyoztunk, mindent amit csak el lehet kepzelni. Nagyon boldogok voltunk, egyutt terveztuk a jovonket, ugy volt hogy jovore osszekoltozunk bent Bp. En. Az elso perctol kezdve tudtam hogy o nagyon kulonleges es a kapcsolatunk is az, minden nagyon sokaig szinte tokeletes volt. Mindig beszeltuk hogy sosem hagyjuk el egymast, tenyleg orokke szeretni fogjuk egymast, szinte viccnek vagy ostobaságnak szamitott, ha arrol beszeltunk szakitanank a jovoben vagy ez ne igy lenne. Aztan elkezdodott az egyetem, es o bekoltozott kollegiumba (nem minden napra) rengeteget kellett tanulnia, mi prdig nagyon sokat veszekedtunk az en hulyesegeim miatt mert nagyon bezartam ot, feltekeny voltam, o nem foglalkozott velem annyit es kedvetlen volt, szomoru. Vegul miutan tobbszor is komolyabban osszevesztunk es szakitott nagyon csunyan, aztan megbanta miutan beszeltunk es en nem adtam fel, koszonte hogy megmentettem a kapcsolatunkat, megbeszeltuk hogy megoldjuk egyutt es szeretjuk egymast. Majd ujra osszevesztunk egy hulyesegen miattam, es ujra jott ez a “szakitas” azt hittem olyan mint a tobbi. Rahagytam kivetelesen, miutan eleg egyertelmuen, idegesen kijelentette hogy nem akarja ezt es fogjam fel. Majd irtam egy levelet neki, amiben leirtam hogy mennyire sajnalom es megvaltozom most tenyleg! Es működni fog a hulyesegem nelkul. Azt mondta ker ket napot hogy atgondolja. Kozben beszeltunk messengeren, de nagyon fura volt, amilyenmeg soha. Az elejen meg irta hogy puszi, meg Mano, aztan mar nem. Vegul talalkoztunk, hogy megbeszeljuk, es o azt mondta ugy dontott, arra jutott hogy nem tudjuk ezt szerinte mashogy megoldani, csak igy hogy o egyedul lesz, ’ert egyedul akar lenni. Azt mondta a harom ev alatt sok mindenbol kimaradt, emberi kapcsolatok (miattam), onfejlodes (ami most tort ra az uj elete miatt), de szeret. De magaval akar foglalkozni, sodrodni az elettel, amit hoz. Nem tartozni senkihez, felelosseget vallalni, hogy nem ferek bele az eletbe es nem is akarja hogy beleferjek, mert 100%osan akar csinalni mindent es ha nem tudja ettol rosszul erzi magat (egy kapcsolatot is). Azt is mondta, lehet hogy rajon par nap vagy het mulva hogy ez egy hulyeseg volt es vissza jon hozzam (ezt tobbszor is momdta), de nem akar hamis igeretekkel hitegetni. Mert szeret. Szerintetek vissza fog jonni hozzam? Ha hianyoznom neki. Van meg esely hogy megmentsuk ezt a kapcsolatot? Azt tudni kell rola, hogy nagyon kivan. Az osszes hobbijat fel akarta adni meg mellettrm is hogy csak a tanulasrs koncentralhasson, de o nem ilyen. Egy nagyon kedves, figyelmes, vicces, szines fiu. Igaz hogy nagyon okos es fontosask neki a sikerek, de nem CSAK ennyi o. Nagyon ketsegbe va esve, az egyetem miatt is hogy hiaba tanul egesz nap akkor sem er a vegere. Sokszor mond meggondolatlan dolgokat, amiket aztan megban, konnyen ketsegbe esik.19/L



2019. okt. 30. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az orvosi piszok nehéz, én három évig voltam együtt egy orvostanhallgatóval. Sokkal megértőbbnek kellett volna lenned. A másik pedig, hogy tényleg sok dologból kimaradtatok egymás miatt, ez rád is igaz, csak te lehet, hogy nem mozogsz még olyan közegben, hogy érezd. Egyszer lehet, hogy te is rájöttél volna, hogy még nem éltél, hogy még mennyi mindent ki sem próbáltál. Én a helyedben most hagynám, igen, baromira fog fájni. De kezdd el te is megismerni magad nélküle, nyiss új dolgok felé, ha pedig nem tudjátok egymást elengedni, akkor úgyis összejöttök még. Szerintem most ne zaklasd, hagyj neki időt.
2019. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Gyanítom, hogy te nem jársz egyetemre, mert ha járnál, tudnád, hogy hogyan néznek ki egy egyetemista mindennapjai.

Reggeltől estig órák, zh-k, vizsgák, beszámolók, tanulás, diákmeló, éjszaka viszont kezdődik az ereszdelahajam: bulik, szex, piálás, szex, szórakozás, nevetgélés, szex, csajozás, pasizás, szex, bulik, bulik, bulik...

Ő most erre vágyik, és tök korrekten el is mondta neked. Nem vert át, nem a hátad mögött csinálja, hanem esélyt ad neked is arra, hogy találj egy hozzád illő férfit.

2019. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Egyetemista vagyok, ugyan nem orvosis de ez is nehéz. Az orvosi pláne baromi nehéz.

Amíg nem tapasztaltad meg milyen, addig nehéz is lesz megérteni.

Egy új világ, én is akkor kezdtem el megérteni önmagam, kitalálni hogy milyen szeretnék lenni, mit szeretnék amikor egyetemre kerültem. Új dolgok, új emberek.

Az ember szeretne beilleszkedni, szeretme barátokat, élményeket és persze tanulni is kell mellette, orvosin pláne ku***va sokat.

Aztán jön a vizsgaidőszak ami sok ember számára azt jelenti hogy 1-1.5 hónapig otthon/könyvtárban/koliban van és tanul.

Főleg azok akik nehezen osztják be az idejük.

Őszi szünet után meg nagyon rá kell már állni.

Sok ember változik ha az egyetemre kerül, szeretne maximálisan teljesítemi minden téren és ha miattad marad ki dolgokból az tényleg baj.

Lehet szeret, de szeretné kialakítani önmagát és ha szerinte ehhez az kell hogy külön legyetek nem tudsz mást tenni.

Fogadd el, tanulj, sportolj, bulizz, keress hobbit.

Nehéz lesz de az idő tényleg segít.

2019. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Kategóriát lépett. Lemaradtál. Teli van a környezete intelligens nőkkel.
2019. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem fog hozzád visszamenni, egy hét alatt rájön mennyivel jobb nyugodtan élni egy ilyen önző hisztérikával való foglalkozás helyett. A viselkedésed egyértelműen ide vezetett, zárd le, ne reménykedj folytatásban, esélytelen, hogy ezt valaha rendbehozzátok.
2019. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
91%
Legjobb lenne ha hagynád,az Egyetem valamilyen mértékben át fogja őt formálni,megismeri azt az életet.Meg kellett volna értened,hogy most már nem csak TE vagy a középpontban,és nem mindig veled fog foglalkozni/törődni.A többségnél ilyenkor tudatosul,hogy mi is a fontos az életben. Ő gondolom alapozni akarja a jövőjét,ha már az orvosira ment aztnem félvállal kezeli.Főleg hogy az Egyetem nem olcsó mulatság,hamár ki van fizetve akkor az ember tegye magát oda. Nem fog rá érni ezentúl nevetgélni meg a féltékenykedéseddel foglalkozni,ezzel is megnehezítetted a helyzetét.
2019. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen más életszakaszba lépett és az orvosin nem lehet lazsálni. Oda idő kell. Illetve új környezet, új emberek, az egyetemisták szabadsága... Minden más, mint tiniként.

Sok kapcsolat ezt nem éli túl, a tiétek se. Gondolom még középsulibamm vagy, így nincs sok fogalmad róla, milyen az egyetem. Majd ha te is mész rájössz, hogy miért nem tudtatok együtt maradni.

A féltékenységi rohamaid meg megágyaztak ennek pluszba.

2019. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Az exed nem szeret. Ilyen egyszerű. Mondani bármit lehet. A tettek a mérvadóak. Inkább örülj neki, hogy nem egy kisbabával a karodon és közösen felvett lakáshitellel a nyakadon találta ki, hogy nem akar felelősséget vállalni.
2019. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

8-nak igaza van.


Ha majd megunja az egyedüllétet, lehet, hogy visszakönyörögné magát, amíg újra mást nem gondol. Ha van egy kis eszed, elfelejted. Ha szeretne, megbeszélné a dolgokat, kompromisszumokat keresne, és eszébe sem jutna ilyen önfejlődéssel, sodródással meg egyéb marhaságokkal jönni...

2019. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem fog visszatérni.

Véget ért egy fejezet az életében.

Most CSAK az egyetemre akar koncentrálni. Ez másképpen nem is megy.

Kőkemény az egyetem, és ott helyt kell állni.

Nincs szüksége az érzelmi hullámokra, mert elpazarolja az energiáját.

Ha te is építenéd magad, tanulnál, akkor megértenéd.

Az ilyen kapcsolat lehúzza, lerabolja az embert, amikor azért is meg kell küzdenie, hogy a legfontosabb feladatát, a tanulást el tudja nap mint nap végezni, nyugalomban, lelkileg kiegyensúlyozottan. Nem érik örökös szemrehányások, önző követelőzések.

Nem azért lógsz ki ebből, mert te nem orvosnak készülsz, hanem azért, mert nem érted, nem fogod fel, hogy nem sajátíthatod ki a másikat, nem szűkítheted le az életterét. Mindenkinek szüksége van arra, hogy legyen saját mozgástere, hogy külön is élményeket gyűjtsön. Te rátapadsz, mint egy pióca és szívod az erejét. Rosszul csinálod.

A legközelebbi kapcsolatodban ezt kerüld el.

Te is építsd magad, tanulj, dolgozz, művelődj, járd a világot.

2019. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!