Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velemenyekre lennek kivancsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyekre lennek kivancsi elsősorban?

Figyelt kérdés
Kollégák vagyunk! 24 év korkülömbség van köztünk 23 eves lány 47 éves férfi(elvált). Sosem voltam biztos benne hogy van baratnője vagy valaki az életeben. Ez a kapcsolat csak a munkahelyen működik, csak akkor hiv fel es ír hogyha ő dolgozik, szabadnapokom hetvegeken munka leteltevel estenkent sosem keresett. Mindig érdeklő, keress szabad perceiben, amikor van ra lehetőség szabad pillanatokban vannak lopott percek munka közben mikor idő enegedi. Probalok hinni neki de nemtudok kollegak sincsenek jo velemennyel rola, de valamieet ram hatással van. Tisztaban vagyok vele hogy én vagyok a naiv mert mert remenykedek hogy ez lehetne több esetleg, de valahogy felek feltenni a kérdést mert ugy érzem tudom rá a választ.
2019. okt. 30. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal felejtsd el a hapsit. Már csak azért is, mert házinyúlra nem lövünk. Én egyszer megcsináltam, h összejöttem kolleganővel, aki aztán dobott a főnök miatt, és nézhettem, ahogy kézenfogva sétálgatnak...

No meg, ha kellenél neki, akkor a melón kívül is keresne. Ő csak flörtöl, szórakoztatja magát, mert valszeg kiül rajtad, h olvadsz. Ne legyél buta, hagyd a csávót.

2019. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabad idejét ezek szerint mással tölti,és veled csak a munkahelyen szórakozik.Felejtsd el.
2019. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Előbb kezeltesd magad! Normális lány nem az apjával akar összejönni! -_-
2019. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a pasit!
2019. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!