Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 kilót szeretnék leadni, és...

30 kilót szeretnék leadni, és véleményekre lennék kíváncsi elsősorban olyanoktól akiknek sikerült már. Melyik módszer jó a rengeted diétából? Illetve milyen sport?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
lifetilt és a futás
2012. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2012. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne diétázz, élj egészségesen. Ez a tuti módszer. 23 kg-t fogytam eddig. Eleinte step aerobicoztam heti 5-6x 1 órát, később felváltva jártam konditerembe és step aerobicoztam, jelenleg a p90x-et csinálom, minden nap kell ennél a programnál edzeni. 101,2 kg-val kezdtem 02.25-én, jelenleg 78,6 vagyok. Lassan fogytam, nem éheztem, így a jó :) A táplálkozásnak pedig olvass utána, a lényeg, hogy reggelire olyat egyél, ami sok energiát ad, rostosat, napi 5x étkezés, keveset, ebédre hús zöldséggel, és rizst is szoktam enni (lehetőleg barnát), és vacsorára zöldség vlmi fehérjével, pl túró, vagy halat ettem még. Kefirt szoktam inni még, magvakat is fogyasztok, és lefekvés előtt 3 órával nem eszek. 3-4 liter víz naponta. Cukros és gyors kaják kizárva, lisztes dolgokat sem fogyasztok, péksütit és kenyeret nem eszek február óta. Ha nagyon megkívánom, abonett havonta kb. 1x. És jól érzem magam :) Tejet sem árt mellőzni, de a napi 2 kis kávémat nem hagytam ki, és nem haltam bele, hogy tettem bele egy kis tejet :) Nekem ez vált be. Neked is meg kell találnod, hogy mi az, amit szivesen eszel, izlik, de egészséges, nem szénhidrát és zsírbomba, és ami beválik. Próbálkozni kell. Heti 0,5-1 kg a normális fogyás. Azt mondják, nem érdemes minden nap a mérlegre állni, de én nem bírom ki :) Szeretem látni minden nap az eredményt. Hogy esetleg több lettem, mert kicsit többet ettem, vagy ismét fogytam 2 dkg-t :) Ha nem tudsz naponta elmenni wc-re, akkor valószínűleg túl keveset eszel, vagy nem megfelelően, akkor újabb dolgokkal érdemes próbálkozni. A gyorsan leadott kilók gyorsan vissza is jönnek. Nagy segítségemre volt egyébként egyik kolleganőm, aki heti 3x edz, napi 5x tutira eszik, és nagyon jól néz ki, tőle lestem el nagyon sok mindent, adott tanácsokat, ő volt a példaképem. Lehet, neked is jól jönne egy ilyen segítő, aki a példaképed lehet. Jó, ha van kivel beszélgetni az élményekről, edzésekről. És próbálj ki minél több sportot, hogy megtaláld azt, amit szívesen csinálsz, még hobby is kialakulhat belőle. Eleinte kín szenvedés volt nekem rávenni magam, hogy eddzek, ma már alig várom az edzésemet :) A kapszulákban és a gyors fogyást ígérő dolgokban ne higgy, mert a gyorsan leadott kilók gyorsan vissza is jönnek. Ha ezek a módszerek hatásosak lennének, akkor már mindenki sovány lenne. Egyébként a legjobb, ha te főzöl magadra, és nem kész kaját vásárolsz, mert legalább tudod, hogy mi van benne. Rántott dolgokat el kell hagyni. Én 1-2 hónap után konkrétan már nem is kívántam az édességet és azokat az ételeket, amiket kihagytam az étrendemből, mert feleslegesek. Ha valaki az orrom alá dugna egy péksütit vagy egy tortát/csokit, meg sem kívánnám. Lehet, hogy azért is, mert tudom, mit értem el, mennyi munkám volt benne, és nem ér meg ennyit, hogy elszúrjam, de tényleg nem hiányzik. :)

Sok sikert!

22/L

2012. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!