Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarhat ennyire, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarhat ennyire, hogy az exemnek látszólag jó, új kapcsolata van, amikor nekem is?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon - és ez marhára bosszant -, hogy nagyon dühít az exbarátom új kapcsolata. Nem is annyira új ami azt illeti, előbb lépett tovább mint én a szakítás után. Persze amikor még utána vergődtem, akkor érthetően zavart a kapcsolat, pontosabban fájt, mert még szerettem a férfit.


Aztán szép lassan én is felálltam a földről, ahova taszított a szakítás, és összejöttem egy addigi volt nagyon jó barátommal. Imádom őt, szerelmes vagyok bele, és a legjobb napjaimat élem vele. Az iránta táplált érzelmeim tiszták, nem kétséges, hogy szeretem. Viszont ennek ellenére egyszerűen zavar, hogy az exem is boldog.


Nem kívánok neki rosszat, sőt, szépen váltunk el. Az eszemmel tudom, hogy így a legjobb, de közben mintha mégis valami nem lenne rendben. Pedig a barátommal úgy jöttem össze, hogy már rég nem szerettem az exem, tiszta lappal indultam. Nem pótlék, sőt, a tökéletes másik felem, a legjobb barátom és szeretőm. Ezért nem értem, hogy miért fordulnak meg időnként ilyen gondolatok a fejemben.


Valaki élt már át hasonlót? Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. nov. 1. 01:34
 1/2 Savlekotő ***** válasza:
51%

1 bántja az egódat h túl lépett rajtad.

kettő nem zártad le fejben.

3 Túl hamar ugortál át másik kapcsiba.

4 Szar a mostani kapcsolatod,búfelejtő..

2019. nov. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elso tokeletesen leirta.

En azt mondom : azert bant mert egyszerűen banod hogy igy alalkult vele es.nem veled probalta feldobni a kapcsolatot. Õszinten azert es ha oszinte leszel magadhoz akkor azert zavar mert fáj hogy nem veled volt ennyire kedves , nem veled volt jó. Biztos valamilyen szinaten jo volt hozzad, de lehetett volna ez maskepp is es ezt te is tudod. Es szived melyen azt szeretted volna ha veled olyan "mindent odaado" .

Ez van . Ird ha nen jol mondom

2019. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!