Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi, aki évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi, aki évek óta párkapcsolatban él, azt mondja a párja háta mögött, hogy erősen szenved attól, hogy jó nőkkel soha nem volt intim kapcsolata, az azt jelenti, amire gondolok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy 1. a párját nem tartja jó nőnek vagy elég jó nőnek; 2. csak azért van vele, mert nincs más.


A férfi, aki 40-hez közelít, finoman szólva nem a nők esete, a mostani élete első kapcsolata.



2019. okt. 28. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerűen csak nem élte ki magát, mert nem volt rá lehetősége. Gondolom a párja egyidős nagyjából vele, és lehet nem is olyan szép.

Szerintem csak azt bánja, hogy elpazarolta a fiatal éveit.

Én se voltam sok nővel, bár én nem is vágynék rá. Bár én nem is leszek már szerintem soha.

2019. okt. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A nő pár évvel idősebb nála és túlsúlyos, egyébként a pasi is.

Csak olyan gáz ezt hallani, mert nyilván nem azért van a nővel, mert annyira bejön neki, hanem, mert nincs más.

2019. okt. 28. 03:14
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen idősen lehet már kár azon rágni magát az embernek, hogy néz ki a másik. Mindenkinek a maga bűne, ha nem talál párt. Valahol magamra is így érzem, hogy az én hibám is. Már mint a bátortalanságomé.

Nő vagy amúgy vagy férfi? Bár nőre tippelnék, mert férfit mit érdekelne ez.

Milyen idős nő vagy?

2019. okt. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhízott, ronda pasikent feleség nélkül sem lenne fiatal jó nője.
2019. okt. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Annyi ilyen van...


Lehet neked még újdonság. Aranyos. :)

2019. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a fogalmi zavarokat tegyük már helyre.

Külső alapján az ember kúrópartnert választ.

Feleségnek azt, aki

1, megüt külsőleg egy minimumot

2, partnerként lehet rá tekinteni

3, együtt lehet vele élni

2019. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Minden pasi így van ezzel. Az összes modellt akar, és mind átverik a nőiket szerelemmel. Szerintem ez nemi erőszak.
2019. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!