Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tetszik annak a formája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik annak a formája, ami a nő lába között van, akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Tehát ha első szexnél az új barátnőnél kiderül, hogy salátás (kilógós) puncija van.


Sajnálom, de nekem fontos a külső, ha neki nem jönne be a farkam, megérteném.


De hogyan illik ezt közölni a lánnyal? Hazudni kell, mert ha megmondom, hogy azért dobom ki, mett csúnyának találom a punciját, akkor az rossz lesz neki?


Ez is egy olyan gond, ami sokaknál előfordul, de a szőnyeg alá söprik, pedig nem kellene.


2019. nov. 3. 05:44
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Kép:


[link]

2019. nov. 3. 05:49
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Én erre nem találok szavakat...
2019. nov. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
38%
Ez nem olyan, amin csak úgy lehet változtatni. Nem kell nézegetni.
2019. nov. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Fogadd el vagy keress mást ha nem tudod, így elfogadni! :/ Egyébként meg látom nálad is csak a külső dominál... Most azt a részét nem kell mindenkinek mutogatnia, csak te láthatod maximum vagy ha betakaróztokúgy még nem is látod. Ha más kifgásod nincs vele, szerintem ezért felesleges hisztizned.
2019. nov. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell közölni. Vagy elfogadod vsgy keresel mast.ennyi
2019. nov. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 hírnök ***** válasza:
87%
ratyi vagy
2019. nov. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell vele közölni mert komplexusa lesz miatta.

Add át nekem :-)

2019. nov. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%

Fogadjunk ugyanaz az ostoba kategória vagy, aki szerint azért olyan neki, mert szét van kú*va. :D

Ekkora egy idiótát...

2019. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

#4


Nem csak a külső dominál, de fontos az is. Most ha nem tetszik, mit tudok tenni? Nem szeretem a kilógós puncit, mert szerintem csúnya. Tudom, vannak akiknek bejön, majd talál olyat. Keressek mást... Hát, az exemnek ragyogóán szép nunija volt, de az már elmúlt.


De ezek szerint ebben az esetben a megnyugtató hazugsàg jobb?


Majd meglátok, mit teszek.

2019. nov. 3. 07:22
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
Add be a KFC-be
2019. nov. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!