Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hiába mondok bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hiába mondok bármit nem hat de miért?

Figyelt kérdés

..tudom a súly és az alkat a nőknél főként kényes téma.


Bnőmnek dagad a lába és fáj a dereka csípője, emiatt kivizsgálásokra jár. Mondta neki az orvos menjen gerinctornára és paleo diétázzon ill. h erre figyelni kell pláne ha szülni akar..


Kb.158cm és 67kg, széles a csípője, ülő munkát végez.


kb.2éve lefogyott 55kg.ra akkor látszott rajta h nem dagad a lába és nem panaszkodott h mindene fáj, jól állt neki, de ő azt mondta csontváznak érezte úgy magát és nem csinálta tovább..


Nem értem mit nem lehet ezen felfogni h ha úgy jobb volt az állapotom akkor folytatom tovább pláne mivel gyereket akar hamarosan..


Próbáltam vele megértetni de semmi..pedig mondtam eszem azt amit ő miattam ne főzzön külön de semmi


2019. nov. 5. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátnőd? Én elmúltam 30, 165 cm vagyok és kb. 100 kg. Nem dagad a lábam, nincs semmi bajom. Biztos, hogy a súllyal van a probléma? Meló után mozog eleget?
2019. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A többletsúly igen is hatással lehet a szervezetre lábakra mindenre. Én 2 gyereket szültem 156 cm és 80 kiló voltam akkor. Miután megszültem ugyanúgy fajtak a lábaim és tehernek éreztem az egész testem. Az állóképességem sem volt az igazi. Tehát igen is hatással van a testre. Azóta lefogytam 56 kgra es semmi bajom. Tökéletes.
2019. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 nem, itt nem a súly az elsôdleges probléma. A lábak ödémásodása általában veseproblémát jelez. És az nagy baj lehet. Meg a gyenge izomzat a baj, amivel nem bírja el a saját súlyát a lány.

Kérdezô, sajnos nem tudsz mit csinálni. A barátnôd teste, neki kell vigyáznia rá.

2019. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, hagyd, ne piszkáld. Az ő teste, nem akar változtatni, csak annyit érsz el ezzel, hogy megsértődik. Fogadd el így, ha a súlya miatt nem tetszik, akkor olyat keress, aki megfelel az ízlésednek.
2019. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az eddigi vizsgálatok nem állapítottak meg semmit..se a vérvétel se mri stb..amúgy 27éves.
2019. nov. 5. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez elég kényes kérdés. Itt az áll egymással szemben, hogy milyen testalkat lenne neki egészséges, illetve hogy neki mi tetszik. Ha kettő nem találkozik össze, az elég szomorú és elég nagy dilemmákat tud okozni.


Azt kellene beláttatni vele, hogy az egy dolog, hogy magának húsosabban jobban tetszik, de az nem normális, ha dagad a lába és fáj a dereka mindig, ha meg gyereket akar, akkor 1) a gyerek érdekében kell minél egészségesebbnek lennie, mert az a gyereknek sem jó, ha anyuval semmit nem lehet csinálni, sehova sem tudja vinni, aggódnia kell az egészsége miatt folyton, 2) a gyerekszülés után még veszélyeztetettebb helyzetben lesz, mert az akkor összeszedett pluszkilók elég nehezen tűnnek el és rontanak a helyzeten.


Lehet megpróbálni kompromisszumot kötni, pl., hogy először próbáljon meg mondjuk 60 kilóra fogyni, és akkor meg lehet nézni, mennyit változik az állapota. Egy mellesebb-seggesebb lánynál ez már nem akkora nagy súlytöbblet, és lehet, hogy nem kell 55-re lemennie.


(mondom ezt 85 kilós 158 centis nőként - úgy, hogy 105-ről mentem le, és PCOS miatt ilyen az állapotom... szerencsére nem dagadt a lábam és nem volt derékfájásom ülőmunka mellett sem, de más egészségügyi okokból neki kellett állnom)

2019. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neki kellene mèg futni a kivizsgálásoknak, mert ez mèg nem az a súlytöbblet, ami ödèmásodást eredmènyez. Hiába nem dagadt neki 55 kg-osan, akkor sem az a +10kg okozza.
2019. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!